همایش «مؤسسه تحقیقات حجامت ایران» برگزار می‌شود

همایش سراسری مؤسسه تحقیقات حجامت ایران در تاریخ ۲۶ شهریور ماه جاری از ساعت ۹ صبح در تهران برگزار می‌شود. پنجاه‌ و نهمین همایش مؤسسه تحقیقات حجامت ایران در تاریخ 26 شهریور ماه جاری از ساعت 9 صبح در تهران برگزار می‌شود.

استاد حسین خیراندیش؛ مدیرعامل مؤسسه تحقیقات حجامت ایران از تمام طرفداران طب سنتی کشور دعوت کرده است تا در این همایش حضوری گسترده داشته باشند.

مکان برگزاری این همایش در صبح روز برگزاری به اطلاع عموم علاقمندان خواهد رسید.

مؤسسه تحقیقات حجامت ایران در سال 1365 فعالیت خود را توسط حسین خیراندیش آغاز کرد و در سال 69 این مؤسسه به ثبت رسمی رسید و در همین سال فعالیت‌های آموزشی خود را نیز آغاز کرد.

این مؤسسه در سال 73 ــ 72 موفق به دریافت موافقت اصولی از وزارت بهداشت شد و در سال 83 با پیگیری این مؤسسه، بخشنامه وزارت بهداشت مبنی بر ممنوعیت حجامت در سطح کشور با حکم دیوان عدالت اداری و شورای نگهبان ابطال شد و انجام حجامت توسط افراد واجد شرایط، شکل قانونی و رسمی به خود گرفت.

دوره‌های آموزشی و گواهی‌های صادره از سوی مؤسسه تحقیقات حجامت ایران از سال 83 و در پی حکم دیوان عدالت، مورد تأیید رسمی وزارت بهداشت بوده است.

آموزشگاه مؤسسه تحقیقات حجامت ایران و دانشکده علمی تحقیقاتی طب سنتی و مکمل ارمنستان (شعبه ایران) در جنت‌آبادشمالی، خیابان انصار المهدی(عج) واقع شده است.[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی