ادامه بررسی احکام برنامه ششم توسعه/ بررسی تقاضای تفحص از طرح تحول سلامت در نشست بعدی کمیسیون

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از خانه ملت؛ محمد نعیم امینی فرد در تشریح دستور کار جلسه امروز ( یک شنبه،7شهریورماه ) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: پیشنهادهایی که در گذشته از سوی اعضای کمیسیون مطرح شد در جلسه امروز بررسی و همچنین در ارتباط با سیاست های کلی حوزه سلامت که در ارتباط با تولیت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند و همچنین تعیین تکلیف برای بیمه سلامت هم بحث و گفتگو شد اما مصوبه ای نداشتیم.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست بعدی کمیسیون ادامه احکام برنامه ششم توسعه و همچنین تقاضای تفحص از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رابطه با طرح تحول سلامت که به امضای تعدادی از نمایندگان رسیده در کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: البته کمیسیون نظر خود را در مورد تفحص از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ارتباط با طرح تحول سلامت در نشست بعدی کمیسیون مطرح می کند و اگر نمایندگان قانع شوند قضیه فیصله می یابد در غیراین صورت موضوع تفحص در دستور کار صحن قرار می گیرد.
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در نشست امروز مسئولانی از سازمان بیمه سلامت، مرکز پژوهش های مجلس و سازمان برنامه و بودجه حضور داشتند.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی