ارزش تساوی ایرانجوان بوشهر برابر بادران کمتر از برد نبود

بوشهر-ایرنا- مدیر (سرپرست) تیم فوتبال دسته یکی ایرانجوان بوشهرگفت: باتوجه به وضعیت ایرانجوان بوشهر ، ارزش تساوی این تیم برابر بادران تهران کمتر از برد نبود.

عبدالحسن غلامزاده روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: ایرانجوان در جمعه ای که گذشت در برابر تیمی قرار گرفت که قرارداد سه بازیکن آنها به اندازه جمع مبلغ قرارداد بازیکنان ایرانجوان بود.
وی بیان کرد: بازی زیبا و حساب شده ایرانجوان برابر بادران تهران با غیرت مثال زدنی بازیکنان و کادرفنی جوان این تیم رقم خورد که تداوم این رویکرد نوید دهنده روزهای خوب برای ایرانجوان است.
غلامزاده یادآور شد: کارت بازی محمد شمسی و محمد طارمی نیز این هفته صادر و آنها می توانند برابر ملوان انزلی، ایرانجوان را همراهی کنند.
وی افزود: در برابر ایرانجوان همچون گذشته منتظر حضور ارزشمند ترین سرمایه ایرانجوان یعنی هواداران غیورش هستیم چراکه حضور روحیه بخش آنها می تواند عاملی مهم برای موفقیت ایرانجوان باشد.
غلامزاده در ادامه با تقدیر از مجموعه و بویژه مدیریت کارگاه نیروگاه اتمی بوشهر گفت: اقدام این مجموعه برای تامین هزینه های سفر تیم ایرانجوان اقدامی ارزشمند بوده که همواره آن را ارج می نهیم.
وی تاکید کرد: امید است سایر دستگاهها نیز به تناسب ظرفیت خود از اقدام ارزشمند نیروگاه اتمی برای کمک به تیم فوتبال ایرانجوان الگو گرفته و به کمک این تیم با قدمت بشتابند.
7212/ 6045[ منبع این خبر سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی