خواسته جدید داعش از گرگهای تنها

گروه تروریستی داعش با فراخواندن عناصر وابسته به خود موسوم به "گرگ‌های تنها" برای موج جدیدی از حملات تروریستی آماده می شود.
العالم: به نقل از نشریۀ کویتی "الرأی" داعش امروز با انتشار بیانیه ای در فضای مجازی از گرگ های تنها خواست هر جا هستند به صورت فردی و بدون مراجعه به این سازمان، به "اهل کفر" حمله کنند.
این گروه تروریستی در بیانیه خود از کسانی که در کشتارگاه ها و فروشگاه های مواد غذایی کار می کنند خواست تا با ریختن مرگ موش در غذاهای باز و غیر بسته بندی شده و نیز در سبزیجات، میوه ها، گوشت ها و مشروبات الکی به عملیات کشتار هزاران نفر از کفار بپیوندند.
این بیانیه به طور مفصل دربارۀ "عملیات سم" توضیح داده و می افزاید: "انواع سموم و طریقۀ آماده کردن آن را به نحوی که صدها نفر را در چند لحظه از پا در آورد بررسی کنید و بعد از آلوده کردن میوها و سبزیجات وماهی ها به این سموم، خبر آن را منتشر کنید تا موجب فراگیر شدن ترس و وارد آوردن خسارات مالی گسترده شود".
داعش از عناصر خود خواست عبارات تهدیدآمیز راجع به انفجار و بمب گذاری مراکز مهم را بنویسند و در صندوق های پست بیندازند و یا در خیابان ها پخش کنند تا به اطلاع تعداد بیشتری از مردم برسد و آنها را بترساند.
این گروه تروریستی پیشنهاد کرد در مناطق تجمع مردم از آتش بازی و مواد محترقه به منظور ترساندن آنها استفاده شود و یا شایعۀ وجود بمب در اماکن مهم مانند قطارها، فرودگاه ها، بندرگاه ها و باشگاه های شبانه منتشر شود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی