درخشش دانشجویان کاشانی در المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

کاشان - ایرنا - مدیر تربیت بدنی دانشگاه کاشان گفت: دانشجویان این دانشگاه سه مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز را در سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور کسب کردند.

به گزارش ایرنا، محمد رمضانی علوی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در رشته تنیس روی میز محمد امین حنطه، در تکواندو جواد باباپور و در رشته دو و میدانی نیز علی رمضانی آرانی مدال های طلای این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
وی افزود: در این رقابت ها حجت الله فلاح در رشته کشتی مدال نقره و علیرضا زارعی هم در رشته تکواندو مقام برنز را کسب کردند.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه کاشان خاطر نشان کرد: حمیدرضا مشهودی نیز در پرتاب دیسک رشته دو و میدانی به مقام چهارم رسید.
وی با بیان این که دانشگاه کاشان در سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در مجموع به رتبه دهم این رقابت ها در بین 121 دانشگاه و مرکز آموزش عالی دست یافت، تصریح کرد: در رشته های تیمی، این دانشگاه در رشته تنیس روی میز مدال برنز را دریافت کرد و در رشته والیبال نیز دانشگاه کاشان به مقام پنجمی دست یافت.
سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات عالی کشور در دو بخش پسران و دختران با حضور شش هزار ورزشکار از 26 تیر لغایت ششم مرداد امسال در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
7408/6136[ منبع این خبر سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی