برگزاری مسابقات تیراندازی گرامی داشت هفته دولت در بندرترکمن

گرگان – ایرنا – یک دوره مسابقات تیراندازی در رشته تفنگ بادی، با عنوان گرامی داشت شهیدان رجایی و باهنر و اجلاسیه 4000هزار شهید استان گلستان روز یکشنبه در ورزشگاه شهید قاندومی بندرترکمن در غرب استان برگزار شد.

به گزارش ایرنا این مسابقات به همت هیات تیراندازی شهرستان و با همکاری اداره محیط زیست و اداره ورزش و شرکت 40 تیر انداز برگزار و در پایان، بهنام بکرای، یونس اونق، عبدالرحمان ایری، منصور ساریخانی همگی از بندرترکمن، سراج الدین قریشی از آق قلا و مصطفی زاهدیان از بندرترکمن مقام های اول تا ششم را کسب نمودند.
به نفرات برتر این رقابت ها جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
عبدالحکیم ادریسی رییس هیات تیراندازی بندرترکمن در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ،هدف از برگزاری این مسابقات را بزرگداشت هفته دولت و یک رقابت سالم و دوستانه بین تیراندازان منطقه عنوان کرد و اظهار داشت هیات شهرستان ترکمن از فعالترین هیات های تیراندازی در استان گلستان محسوب می شود و 70 نفر عضو دارد.
وی اضافه کرد: این هیات آمادگی دارد به منظور کاهش فشار و تمرکز شکارچیان منطقه، مسابقات تراپ (تیراندازی به اهداف پروازی) را نیز در سطح شهرستان برگزار نماید.
ادریسی ادامه داد: سال گذشته چندین مسابقه تیراندازی به اهداف پروازی در بین تیراندازان و شکارچیان منطقه برنامه ریزی و اجرا شد که با حمایت اداره محیط زیست و ورزش شهرستان همراه بود.
در اواخر مرداد امسال نیز مسابقات تیراندازی بنج رست ،با حضور 17تیرانداز از چهار استان تهران، گلستان، مازندران و سمنان برگزار شد.
بندرترکمن در شمال غرب استان گلستان واقع است.
7333/1648[ منبع این خبر سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی