مجید جلالی: توسعه علمی فوتبال در گرو تقویت مدارس پایه است

یزد - ایرنا - رئیس کانون مربیان فوتبال کشور گفت: توسعه علمی و عملی فوتبال در گرو تقویت مدارس فوتبال پایه و بهره گیری از دانش روز دنیا است.

به گزارش ایرنا، مجید جلالی یکشنبه شب در مراسم اختتامیه آکادمی فوتبال شهرستان یزد افزود: پشتوانه سازی برای رشته فوتبال با راه اندازی مدارس فوتبال پایه و آکادمی ها شکل می گیرد.
وی ادامه داد: هم اکنون در سطح کشور 14 آکادمی فوتبال در استان ها با بهره گیری از مربیان برجسته و مجرب و با حضور نونهالان فعالیت دارد و این برنامه ها با استقبال خوب والدین مواجه شده است .
رئیس کانون مربیان فوتبال ایران ادامه داد: آکادمی فوتبال شهر یزد در بین کشور و در مقایسه با سایر آکادمی ها در انجام برنامه های علمی و عملی و آموزش اعضا موفق بوده است.
جلالی با بیان اینکه در استان یزد استعدادهای خوبی در رشته فوتبال وجود دارد تصریح کرد: برای توسعه جدی فوتبال در این استان باید به آکادمی و راه اندازی مدارس فوتبال عنایت بیشتری صورت گیرد.
همچنین مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد در سخنانی با تبریک هفته دولت از فعالیت های هیات فوتبال شهرستان یزد و برنامه های علمی آن در طول سال قدردانی کرد .
مسعود شریعتی گفت: برای موفقیت در هر امری باید برنامه محور بود و با بکارگیری تمامی ظرفیت ها و جلب همکاری ها اقدام کرد وهیات فوتبال شهرستان یزد طبق برنامه کار می کند .
در ادامه رئیس هیات فوتبال شهرستان یزد با با ارائه گزارش از فعالیت های آکادمی فوتبال در این شهر از همکاری مربیان و خانواده ها با آکادمی و برنامه های آن قدردانی کرد.
حسن معیری گفت: آکادمی فوتبال یزد از 30 خردادماه تا هفتم شهریورماه امسال زیر نظر مجید جلالی و با همکاری مربیان مجرب با حضور افزون بر 50 نفر از رده سنی 6تا 14 سال فعالیت کرده است .
وی ادامه داد: این آکادمی بر اساس اهداف هیات فوتبال و بخصوص برنامه راهبردی فوتبال شهرستان یزد فعالیت کرده و ترم جدید فعالیت آن نیز از مهرماه آغاز می شود .
در پایان این مراسم به شرکت کنندگان در دوره آکادمی فوتبال یزد گواهینامه ارائه شد .
7536/ 6014/[ منبع این خبر سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی