سیستان و بلوچستان قهرمان رقابت های ددلیفت قهرمانی جنوب شرق کشورشد

زاهدان- ایرنا- رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام سیستان و بلوچستان گفت: تیم استان سیستان و بلوچستان الف عنوان نخست رقابت های ددلیفت قهرمانی جنوب شرق کشور را از آن خود کرد.

سیاوش پیروزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت های قهرمانی کشور به مناسبت هفته دولت یادواره شهیدان عادل شاقوزایی و مسعود لشکری با حضور استان های خراسان جنوبی، رضوی، کرمان و سیستان و بلوچستان از چهارم شهریور به مدت 2 روز در زاهدان برگزار شد.
وی افزود: 100 ورزشکار در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در این دوره از رقابت های جنوب شرق کشور شرکت کردند که بعد از سیستان و بلوچستان الف، تیم کرمان دوم و سیستان و بلوچستان ب عنوان سوم این دوره از رقابت ها را به دست آوردند.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام سیستان و بلوچستان گفت: دوره مربیگری درجه سه بدنسازی از 10 شهریور به مدت سه روز در زاهدان با حضور بیش از 60 نفر ورزشکار برگزار می شود.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: بدنسازی به عنوان رشته ورزشی جذاب و مفرح زمینه جذب سه هزار نفر را در این استان به صورت سازمان یافته فراهم کرده است.
وی افزود: هیات بدنسازی و پرورش اندام با دارا بودن این تعداد ورزشکار سازمان یافته از جمله هیات های برتر استان در زمینه بیمه ورزشکاران شناخته شده است.
به گزارش ایرنا افزون بر 40 هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود 50 هیات استانی و 500 هیات شهرستانی هم اینک در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.
7316 / 6081[ منبع این خبر سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی