باهنر: ناامنی در ایران آرزوی تحقق نیافته بدخواهان انقلاب است

تهران - ایرنا - دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان این که ناامنی در ایران آرزوی تحقق نیافته بدخواهان انقلاب است گفت: ایران بیشترین قربانیان ترویست ها را دارد، بنابراین ما با همه توان در مقابل تروریست ها می ایستیم و با آنها در هر کجا مقابله خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا محمدرضا باهنر عصر یکشنبه در آئین گرامیداشت شهدای شهریورماه در مجتمع فرهنگی رفاه اظهار داشت: منافقین تروریست از زمانی که احساس کردند جایی در دل مردم ایران ندارند و نمی توانند در قدرت حضور داشته باشند و ایدئولوژی آنها با خط امام و اسلام ناب محمدی(ص) سازگاری ندارد با انقلاب و مردم سر ناسازگاری پیش گرفتند.
وی افزود: در گذشته احتمال کشته شدن و ترور بالا بود. به طور مثال ما و دوستانی که در آن زمان در دفتر حزب جمهوری کار می کردیم تا چند هفته یا ماه از دفتر بیرون نمی آمدیم که مبادا مورد هدف تروریست های منافقین قرار بگیریم.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: از زمانی که عرصه بر منافقین توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی تنگ شد، آنها به خارج از کشور سرویس می دادند و آنتن آن طرف شده بودند.
باهنر با بیان اینکه تا سالها اسم گروهک منافقین در لیست سیاه و ترور کشورهای غربی قرار داشت، افزود: آمریکایی ها به لطف دلارهای آل سعود و کج فهمی برخی حکام منطقه ای باعث شکل گیری طالبان شدند که این از سیاست های امنیتی آمریکا برای کنترل منطقه ما بود.
این نماینده ادوار مجلس اضافه کرد: طرف مقابل ما خیلی آرزو داشته و دارد که بتواند برخی از بمب ها و انفجاراتی که در کشورهای اطراف ما رخ می دهد را در ایران داشته باشند اما به لطف نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و با بلندنظری و هدایت رهبر معظم انقلاب، این اتفاق نیفتاده و درگیری و رویارویی ما با آنها در داخل مرزهای کشور ما نیست.
همچنین محسن رفیقدوست از فرماندهان سابق سپاه پاسداران اظهار داشت: امام قدم به قدم و خیلی دقیق آنچنان پیش آمد که ایران را اسلامی کرد و در واقع پیروزی انقلاب اسلامی در کمال ناباوری همه دنیا صورت پذیرفت.
وی گفت: امام مثل معماری دقیق آنچه را که انقلاب به آن نیاز داشت را بوجود آورد. درعین حال که به بقای ارتش معتقد بود سپاه را به وجود آورد و در عین حال که آموزش و پرورش را قبول داشت نهضت سوادآموزی را تشکیل داد.
این فعال سیاسی ادامه داد: امام در آخرین ماههای عمر با برکت خود تکلیف دو مسئله مهم را روشن کردند. یکی مسئله قائم مقام رهبری بود و دیگری هدایت خبرگان رهبری.
وی با بیان اینکه امام، ایران را اسلامی کرد اما عمر شریفش اجازه نداد که جهان را اسلامی کند، تصریح کرد: اگر نبود حضور و وجود امام ، امروز دیگر اثری از مسلمانی در این عالم نبود.
رفیقدوست اظهار کرد: همه عزت و قدرت امروز را امام راحل به ما دادند و رهبر انقلاب آن را حفظ کردند و این حکومت باید زمینه ساز قیام امام زمان باشد.
وی با اشاره به انتشار فایل صوتی آقای منتظری گفت: انتشار این فایل از بیچارگی منافقین است.
آئین بزرگداشت شهدای شهریور ماه عصر یکشنبه با حضور تنی چند از شخصیتهای سیاسی کشور در مجتمع فرهنگی رفاه میدان بهارستان برگزار شد.
اسماعیل کوثری نماینده سابق مردم تهران در مجلس، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، حمیدرضا فولادگر عضو شورای مرکزی جامعه مهندسین، محسن رفیقدوست وزیر سابق سپاه، ناصر سراج رییس سازمان بازرسی کل کشور، اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، محمد علی امانی دبیر اجرایی حزب موتلفه اسلامی، غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران،احمد مازنی نماینده مردم تهران در مجلس، احمد کریمی اصفهانی دبیر جامعه اسلامی اصناف و بازار از شخصیت های حاضر در این گردهمایی بودند.
سیام **6084 /1449 /7243 /1109[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی