وزیرکشور: تمام وعده های رییس جمهوری در زمان انتخابات پیگیری می شود

گرگان -ایرنا- وزیر کشور گفت: امروز بعد از گذشت سه سال از عمر دولت تدبیر و امید، به لطف خدا تمام قول های رییس جمهوری در دوران انتخابات پیگیری می شود تا تحقق یابد.

به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر امروز یکشنبه در آیین بهره برداری پل روگذر شهید مدافع حرم حاجی حتم لو در شهر گرگان افزود: یکی از وعده های رییس جمهوری این بود که شر بزرگ دشمن را که به بهانه انرژی هسته ای در خانه ملت را گرفته بود ،دور کند که با مذاکرات و با هدایت رهبری، مقاومت و استقامت مردم و تدبیر دولت به نتیجه رسید.
وی ادامه داد: امروز ملتی نیستیم که تهدید و هراسی داشته باشیم، می خواستند ایران هراسی کنند و ما را تهدید به جنگ می کردند، اجماع بین المللی علیه ایران شکل گرفته بود اما در نهایت تسلیم قدرت مردم ایران شدند و مجبور شدند مذاکره را به نفع ملت ایران به پایان برسانند.
وزیر کشور گفت: قول بعدی رییس جمهوری این بود که در سیاست داخلی باید آرامش و وحدت و انسجام داشته باشیم و مردم را نباید از درگیری ها و اختلافات خسته کنیم.
رحمانی فضلی افزود: در این سه سال دولت نه تنها منشا اختلافی نبود، بلکه با بزرگواری، صبر و متانت همه حاشیه سازی ها علیه دولت را تحمل کرد و امروز در مملکت انسجام، وحدت و هماهنگی و همدلی داریم که از این بابت از رهبر معظم انقلاب تشکر می کنیم.
وی ادامه داد: قول دیگر رییس جمهوری این بود که ما باید در کشور امنیت داشته باشیم، امروز با وجود ناامنی ها در منطقه خاورمیانه، ایران جزیره ثبات در منطقه است.
وزیر کشور گفت: قول دیگر رییس جمهوری این بود که وضعیت اقتصادی، اشتغال و تولید را فعال کنیم که با ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبری دولت مصمم است این پروژه را به نتیجه برساند و ما بتوانیم ضعف اقتصادی را جبران کنیم.
رحمانی فضلی در ادامه به برنامه های دولت در حوزه مدیریت شهری اشاره کرد و اظهارداشت: در حوزه مدیریت شهری و شهرداری ها سیاست دولت حمایت است که از بودجه 60 هزار میلیارد تومانی شهرداری ها 18 هزار میلیارد تومان از طریق مالیات ارزش افزوده و کمک مستقیم دولت است.
وی ادامه داد: دولت سعی کرده است قوانین مناسبی برای شهرداری ها تصویب کند که در این زمینه لایحه توسعه پایدار شهری، لایحه جامعه مدیریت شهری و لایحه اداری و استخدامی در دولت در دست بررسی است.
وزیر کشور اظهارامیدواری کرد با تلاش مردم، شهرداری ها و شوراها شهرها به کانون رفاه، آرامش و امنیت برای زندگی شهروندان تبدیل شود.
9254/3070/1449/1648[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی