تخریب دولت به ضرر نظام است

ملایر- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری همدان گفت: امروز تخریب دولت تدبیر و امید به ضرر مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی است، چراکه هر موفقیتی که دولت کسب کند، به پای نظام نوشته می شود.

به گزارش ایرنا رضا قیاسی روز یکشنبه در آیین بهره برداری از طرح های عمرانی و دیدار با اقشار مختلف مردم در بخش جوکار ملایر افزود: امنیت و آرامش کنونی کشور حاصل خون شهدا است و امروز با تمام توطئه های استکبار جهانی با حمایت رهبر معظم انقلاب، درایت دولت و پیشتیبانی مردم، این مملکت آزاد و آباد و مستقل در مسیر توسعه پیش می رود.
وی با تاکید بر اینکه آبادانی کشور در دستان هر فرد ایرانی است اظهار کرد: امروز صرفنظر از تمام توطئه های استکبار باید بدون هرگونه تخریب و تهمت، در شرایط همدلی، همدلی و همزبانی برای توسعه کشور تلاش کنیم.
وی ادامه داد: هم اکنون میلیاردها تومان برای تخریب دولت هزینه می شود، در حالیکه هر تکلیفی که رهبر معظم انقلاب با شروع هر سال جدید برای ما مشخص می کند، باید اجرایی شود و هیچیک از شعارهای متناسب هر سال تعطیل بردار نیست.
قیاسی تاکید کرد: نظام و کشور ما به اندازه کافی دشمن دارد، دیگر نباید خودمان دشمن هم باشیم و برای رسیدن به هدف که همان سربلندی و عزت و اقتدار جمهوری اسلامی است، باید از ابزار مقدس استفاده کنیم.
به گزارش ایرنا وی به نتیجه رسیدن برجام را از موفقیت های بزرگ دولت تدبیر و امید دانست و بیان کرد: با وجود اینکه عده ای در کشور دائم به دنبال شیطنت و تخریب در زمینه برجام هستند، هر از گاهی رهبر معظم انقلاب از برجام دفاع می کنند و در هفته های اخیر نیز اعلام کردند که انتفاد ما به بدعهدی های طرف مقابل است و تیم مذاکره کننده ایران تمام تلاش خود را به خوبی انجام داد.
معاون استاندار همدان با بیان اینکه امروز روز تعامل با دنیا است افزود: ما به هیچ عنوان رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسیم و به آمریکا نیز اعتماد نداریم، اما دلیلی ندارد که با بقیه کشورها نیز دشمن باشیم.
قیاسی خاطرنشان کرد: غفلت در دولت گذشته جبهه ای را مقابل ما ایجاد کرد که دولت تدبیر و امید با عقلانیت این جبهه را شکست و با هدایت های رهبر معظم انقلاب و برکت خون شهدا و استقامت مردم، امروز این جبهه را از مقابل خود برداشتیم.
وی با بیان اینکه امروز از ایرانی به حرمت استقبال می شود گفت: ما اجازه نداریم برای خارج کردن رقیب به هر بداخلاقی و بی اخلاقی متوسل شویم، در حالیکه عده ای از هر فرصتی برای تخریب و ضربه زدن به دولت استفاده می کنند.
وی موفقیت و پیروزی دولت را به نفع مردم و نظام دانست و افزود: باید با اتحاد و همدلی دولت را حمایت کنیم و همانگونه که در همه حوزه ها چون سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصاد مقاومتی سرآمد هستیم، باید برای رفع مشکل اقتصاد و تقویت این حوزه نیز تلاش کنیم.
به گزارش ایرنا وی بیان کرد: هرگونه بداخلاقی و بدرفتاری و تهمت در حوزه اسلام نیست و باید با رقابتی سالم برای بالندگی و پویایی کشور در همه عرصه ها تلاش کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری همدان به شدت گرفتن بداخلاقی ها در سال پایانی دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: زمانیکه برنامه چشم انداز 20 ساله و برنامه ششم توسعه توسط دولت قبل از ریل خارج شد و تمام اهداف و برنامه ها زمین گذاشته شد و همه ائتلاف جهان، علیه ما بود، چرا کسی انتقاد و حرفی نداشت.
قیاسی اظهار کرد: حالا که دولت تدبیر و امید دولت عقلانیت، خردورزی و برگرفته از رای قاطع مردم است، چرا احترام نگذاریم و از آن حمایت نکنیم.
وی با بیان اینکه دین اسلام هیچگاه به فرد مسلمان اجازه تخریب و تهمت نمی دهد یادآور شد: هر کسی که اقدام به تخریب، تهمت و غیبت کند، به طوز قطع از مدار مکتب خارج شده است.
به گزارش ایرنا قیاسی بیان کرد: با خدمات دولت تدبیر و امید، هفته دولت امسال 708 طرح عمرانی در استان همدان با اعتبار سه هزارو 540 میلیارد ریال افتتاح می شود که از این تعداد عملیات اجرایی 101 طرح آغاز می شود.
وی ادامه داد: افزون بر این هشت هزارو 500 میلیارد ریال اعتبار نیز رهاورد سفر کاروان تدبیر و امید به استان همدان بود که تاکنون شش هزار میلیارد ریال آن تخصیص یافته و تا پایان سال نیز مابقی آن جذب خواهد شد.
قیاسی آینده ملایر را بسیار درخشان دانست و گفت: هم اکنون فضای همدلی و وفاقی که در بین نمایندگان مجلس و مجموعه مدیران این شهرستان ایجاد شده به طور یقین فاصله و شکافی بین مردم و مسئولان ایجاد نمی شود.
در ششمین روز از هفته دولت 21 طرح عمرانی با اعتباری بیش از 78 میلیارد ریال در سطح شهرستان ملایر مورد بهره برداری قرار گرفت.
شهرستان ملایر دارای چهار بخش مرکزی، جوکار، سامن و زند است و با جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
7528/2087[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی