معاون استاندار یزد: با تقویت روحیه همدلی می توان به مردم خدمت کرد

یزد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: با پرهیز از اختلافات و تقویت روحیه ایثار، همدلی و همزبانی می توان به مردم خدمت کرد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی استانداری یزد، محمدعلی طالبی درهمایش بسیج کارمندان استان با تبریک هفته دولت و روز بسیج کارمندی افزود: زندگی و فعالیت شهید نمونه حامد جرفی، بخشدار هویزه که در این همایش به نمایش گذاشته شد بسیار تأمل برانگیز بود که یادآور تواضع مسئولان در دفاع مقدس و سایر فعالیت ها به عنوان الگویی ارزشمند می باشد.
وی ادامه داد: مرور این ارزش ها نسبت به حال و هوای انقلاب و مفهوم واقعی همدلی و همزبانی که در دوران دفاع مقدس به اوج خود رسید، دلتنگی ایجاد می کند و همواره یادآور وجود روحیه ایثارگرانه در بین مردم، جوانان و مسئولان در تمام فعالیت هاست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: امروز شرایطی در کشور وجود دارد که اهمیت آن کمتر از دوران جنگ ایران و عراق نیست و با موضوعاتی مثل جنگ نرم رو به رو هستیم و این مسئله به راحتی جنگی نیست که دشمن را در مقابل خود احساس می کنیم.
طالبی خاطر نشان کرد: فراتر از این مسائل بحث های اقتصادی است که جامعه درگیر آن شده و موضوع اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری به عنوان یکی از اولویت های مهم مطرح و در دستور کار قرار گرفته است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: برخی فشارهای جامعۀ بین الملل بر کشور پس از توافق هسته ای برداشته شد اما کشوری که داعیه دار انقلاب و حاکمیت ارزش های دینی و انقلابی است همواره تحت فشارها و شرایط خاصی می باشد.
طالبی ادامه داد: برای عبور از مشکلات راهی به جز وقف تمام انرژی و ایستادن به پای مردم و کشور نداریم از این جهت شاید دیدگاه ها و نظرات متفاوت باشد اما باید از مواضع خود به نفع مردم و مسائل عمومی جامعه عبور کنیم.
وی خاطرنشان کرد: همۀ مردم باید برای حاکمیت روحیه ایثار و خدمت در جامعه تلاش کنند و استان یزد به عنوان استانی که درانقلاب و دفاع مقدس با هدایت سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی پیشتار بوده، می تواند با کمک نیروهای ارزشی، علما و همه بخش های جامعه روحیه ایثار و همدلی را در تمام نهادها برای خدمت به مردم تقویت کند.
این همایش با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرمانده سپاه الغدیر استان، مشاور استاندار در امور ایثارگران، مشاور استاندار در امور فرهنگی و ارتباطات و جمعی از مدیران و کارمندان بسیجی استان در سالن شهید منتظر قائم استانداری برگزار شد.
دوم لغایت هشتم شهریورماه هفته دولت نامگذاری شده است .
7536/ 6014/[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی