هجوم مخاطبان برای خرید بلیت «فروشنده» / سالن‌های کوروش پر شد

فرهنگ > سینما - در مدت کوتاهی پس از آغاز پیش‌فروش بلیت‌ فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی، ظرفیت بسیاری از سانس‌های نمایش آن در پردیس‌های اصلی شهر تهران تکمیل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تازه‌ترین اثر فرهادی کارگردان برنده جایزه اسکار از چهارشنبه دهم شهریور در ایران اکران می‌شود. خبر پیش‌فروش بلیت‌های «فروشنده» شنبه ششم شهریور منتشر شد و پس از انتشار خبر پیش‌فروش بلیت در مدت کوتاهی ظرفیت‌ خیلی از سانس‌های نمایش فیلم در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه تکمیل شد. این در حالی است که بلیت‌های فیلم سینمایی «فروشنده» با قیمت 12 هزار تومان به فروش می‌رسد، یعنی دو هزار تومان بالاتر از قیمت معمول بلیت‌های سینما در سالن‌‌های ممتاز شهر تهران.

برای نمونه در لحظه تنظیم این خبر در پردیس سینمایی کورش در هر سه روز چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه تمام بلیت‌های سانس‌های ساعت 15 به بعد فروخته شده است و تنها بلیت‌ برای سانس‌های پیش از آن موجود است.

در این میان استقبال تماشاگران برای دیدن فیلم تازه فرهادی در پردیس سینمایی آزادی بسیار چشمگیر است. در حالی که تمامی بلیت‌های سانس‌های روز پنجشنبه در این پردیس سینمایی به فروش رسیده‌اند، در روز چهارشنبه تنها چهار سانس چند ظرفیت محدود خالی دارن.

در پردیس سینمایی زندگی نیز دو سئانس از پنج سانس روز چهارشنبه تکمیل شده است.

این فیلم در پردیس چارسو نیز اکران می‌شود. در این پردیس نیز ظرفیت سه سانس از پنج سانس موجود تکمیل شده است. 

«فروشنده» با بازی ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در شصت‌ونهمین دوره از جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد. این فیلم جایزه بهترین فیلمنامه را برای اصغر فرهادی و جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای شهاب حسینی به ارمغان آورد.

58241[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی