تأیید بازداشت فواد صادقی/توضیح درباره هزینه آرایش پرستاران بیمارستان‌های خصوصی

چهل و هفتمین نشت خبری محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه
سخنگوی قوه قضاییه ضمن تأیید بازداشت فواد صادقی توضیحاتی در خصوص مطالب برخی رسانه‌ها مبنی بر ورود دادستانی تهران به موضوع اختصاص هزینه برای آرایش پرستاران بیمارستان‌های خصوصی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، غلامحسین محسنی اژه‌ای در یکصد و یکمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص اینکه گفته می‌شود فواد صادقی مشاور فرهنگی و رسانه‌ای رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بازداشت شده است، گفت: امروز این فرد را به دادسرا خواسته بودند اما نمی‌دانم که در ارتباط با اجرای حکم قبلی بازداشت شده است یا اتهام دیگری وجود دارد.

وی در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران درباره فایل صوتی منتشر شده از سوی احمد منتظری و اینکه علی مطهری طی نامه ای به پورمحمدی، نیری و رئیسی از آنها خواسته توضیحات خود را در خصوص ابهامات احتمالی ارائه کنند و اینکه آیا از نظر دستگاه قضایی در این ماجرا احتمال قصور وجود داشته یا خیر گفت: ابهام و اجمال از ناحیه ما وجود ندارد اگر کسی در این خصوص ابهامی دارد مطرح کند تا ببینیم چیست.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران مبنی براینکه آیا دادستانی تهران می‌‌تواند به موضوع بدحجابی پرستاران در بیمارستان‌ها ورود کند یا خیر گفت: اتفاقا در این زمینه سوال کردم که ایشان اعلام کرد موضوع به شکلی که در رسانه‌ها مطرح شده نیست.

محسنی اژه‌ای افزود: براساس آنچه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است جلسه‌ای در خصوص عفاف و حجاب برگزار شده بود که یکی از موضوعات آن جلسه این بود که برخی از بیمارستان‌های خصوصی هزینه گزافی را برای آرایش زنان درنظر می‌گیرند.

وی ادامه داد: در‌ آن جلسه یکی از حاضران از دادستان تهران خواسته بود که ورود کنند که دادستان می‌گوید به ما ربطی ندارد و باید از ناحیه وزارت مربوطه اقدام شود و متأسفانه مسئله طوری مطرح شد که گشت ارشاد برای فلان بیمارستان گذاشتند.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی