بکارگیری فناوری نوین در توسعه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

اردبیل - ایرنا - معاون گردشکری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با همکاری پارک علم و فناوری استان ، فناوری های نوین در توسعه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری این استان بکار گرفته می شود.

قادر تقی زاده روز یکشنبه در جلسه بررسی نحوه استفاده از فناوری های نوین در حوزه چهار گانه میراث فرهنگی ، صنایع دستی، گردشگری و سرمایه گذاری افزود: این همکاری ها بین این اداره کل و پارک علم و فناوری استان در زمینه های علمی ، تخصصی ، تحقیقاتی ، بازرگانی و تحقیقات بازار و توسعه فناوری اطلاعات خواهد بود.
او اظهار کرد: همچنین زمینه برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی تخصصی برای توسعه رقابت پذیری با ورود فناوری در حوزه های مختلف میراث فرهنگی ، صنایع دستی ، گردشگری و سرمایه گذاری با همکاری و هماهنگی این اداره کل و پارک علم و فناوری استان فراهم می شود.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی میراث فرهنگی اردبیل ، معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری استان نیز در این جلسه با بیان طرح های فناورانه در حوزه های مختلف میراث فرهنگی ، صنایع دستی ، گردشگری و سرمایه گذاری این اداره کل بر لزوم توجیه بخش خصوصی برای استقبال از فعالیت شرکت های دانش بنیان و مشارکت در توسعه فناوری های مربوط به حوزه های مذکور و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده خبر داد.
محسن دیندار افزود: پارک علم و فناوری آماده ارائه تسهیلات ارزان قیمت به ایده های خلاقانه بخش خصوصی در حیطه فن آوری بوده و از این بخش برای شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی حمایت های لازم را خواهد کرد.
6018/6016[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی