دریادار سیاری: سبک زندگی رزمگاه جنگ نرم دشمن است

مشهد- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تغییر سبک زندگی رزمگاه جنگ نرم دشمن و راه نفوذ به کشور است.

امیر دریادار حبیب الله سیاری عصر یکشنبه در مراسم پایانی شانزدهمین دوره رقابتهای قرآنی این نیرو در مشهد افزود: پس از پیروزی انقلاب و شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی استکبار جهانی که منافع خود را در منطقه از دست داده با دو حربه جنگ سخت و نرم به مبارزه با ما روی آورد.
وی لازمه نبرد در جنگ سخت را آمادگی 100 درصدی نیروهای مسلح ذکر و بیان کرد: امروز رزمندگان ما با داشتن قوه ایمان و ارتقاء آن روز به روز با تمسک به قرآن بر این آمادگی می افزایند و روحیه شهادت طلبی و رزمی خود را بالا می برند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: هدف دشمن در جنگ نرم نیز تسلط بر مغزها و افکار همه بهویژه خانواده ها و جوانان است.
وی گفت: دشمن می داند که پس از تسلط بر افکار بر باورها مسلط می شود که نتیجه آن دستیابی دشمن به برنامه ریزیها و اهدافش خواهد بود.
دریادار سیاری افزود: یکی از راهکارهای دشمن در این رزمگاه تغییر سبک زندگی است که اگر سبک زندگی در جامعه ما تغییر و به سمت و سوی غرب گرایش پیدا کند آنگاه رعایت حجاب اسلامی و حلال و حرام معنا نخواهد داشت.
وی ادامه داد: همانگونه که سربازان و فرماندهان جنگ سخت نظامیان و نیروهای مسلح هستند و همواره در مسیر ارتقاء سطح آمادگی می کوشند باید در جنگ نرم نیز که رزمندگان آن خانواده ها و فرزندانشان هستند تلاش شود تا سبک زندگی آنها دستخوش تغییرات مخرب نشود.
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تجهیز این سربازان از طریق انس و عمل به قرآن میسر می شود و از این راه بار دیگر دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به زانو در خواهیم آورد.
شانزدهمین دوره رقابتهای خانواده ها و بانوان شاغل نیروی دریایی ارتش از چهارم تا هفتم شهریور جاری در جوار حرم رضوی با حضور 14 گروه از مناطق و پایگاههای نیروی دریایی در مشهد برگزار شد.
7505/1858[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی