تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در دانشگاه آزاد اسلامی خاتم با تخفیف شهریه

یزد - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاتم گفت: برای تحقق شعار امسال در این دانشگاه تخفیف 20 تا 30 درصدی درشهریه رشته های دانشگاهی اعمال می شود.

به گزارش ایرنا، سیدمحمد حسینی یکشنبه در جمع خبرنگاران شهرستان خاتم افزود: تخفیف شهریه برای همه رشته ها لحاظ شده اما بیشترین تخفیف در رشته های فنی و مهندسی است که سقف تخفیف ها برای این رشته ها اعمال شده تا به رفاه دانشجویان کمک شود.
وی ثبت دو اختراع توسط دانشجویان کارشناسی ناپیوسته برق دانشگاه آزاد اسلامی خاتم را از موفقیت های این دانشگاه عنوان کرد و افزود: 12 مقاله علمی استادان و اعضای هیات علمی این دانشگاه نیز در نشریات علمی ملی و بین المللی چاپ شده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاتم یادآور شد: 85 درصد از دانشجویان خاتم بومی و 15 درصد مابقی غیربومی هستند که بیشتر از استان های همجوار هستند.
حسینی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی خاتم از لحاظ مالی جز دانشگاه های سودده استان است و تلاش می شود تا با ایجاد رشته های تکمیلی زمینه ادامه تحصیل آسان تردانشجویان در این دانشگاه فراهم شود.
وی توسعه مقاطع تحصیلات تکمیلی و تبدیل دانشگاه به دانشگاه کارآفرین را از برنامه های دانشگاه آزاد خاتم عنوان کرد.
این مسئول خاطرنشان ساخت: سالجاری پایگاه انتخاب رشته نیز در این دانشگاه با حضور مشاورین برجسته و نخبگان به صورت رایگان برگزار شد که روزانه در حدود 45 نفر به این پایگاه جهت انتخاب رشته مراجعه کرده اند که روز پایانی در حدود 173 انتخاب رشته صورت پذیرفت.
دانشگاه آزاد اسلامی خاتم هم اکنون با 10 رشته مصوب در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی دارای 400 دانشجو در مقاطع و رشته های مختلف و همچنین 600 نفر فارغ التحصیل است.
خاتم با 45 هزار نفر جمعیت در فاصله 240 کیلومتری شهر یزد واقع شده است.
7534/ 6014/[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی