حضور بسیج جامعه پزشکی در اردوهای جهادی

رئیس زاده گفت: سازمان بسیج جامعه پزشکی تلاش می کند که با حضور در اردوهای جهادی و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب و غرب کشور، به هموطنانمان در سراسر کشور خدمات رسانی کند محمد رئیس زاده، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج با بیان اینکه بسیج جامعه پزشکی،خدمات زیادی را برای کشورمان انجام داده است، گفت: خوشبختانه حوزه سلامت ایران جزء افتخارات کشورمان محسوب می شود که روز به روز هم شاهد گسترش آن هستیم.

وی ادامه داد: جامعه پزشکی با تمام توان، آمادگی لازم جهت دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی را دارد و می توان به طور قاطع گفت که وابستگی به کشورهای خارجی در زمینه پزشکی نداریم و با روحیه انقلابی می توان موجب گسترش روز افزون علم پزشکی در کشور شد.

رئیس زاده ابزار داشت: رشد در حوزه سلامت، جزو برکات قابل افتخار جمهوری اسلامی ایران و انقلاب است که باید به موازات رشد علمی شاهد رشد اخلاقی در این حرفه هم باشیم.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خاطر نشان کرد: به جرات می‌توان ادعا کرد شبکه بهداشت و سلامت ایران در منطقه و دنیا زبانزد است؛ حتی در برخی از حوزه‌های پزشکی در مرز دانش حرکت می‌کنیم و از نظر تکنیکال در ارائه خدمات پزشکی چیزی کم از دنیا نداریم.

رئیس زاده در پایان افزود: سازمان بسیج جامعه پزشکی تلاش می کند که با حضور در اردوهای جهادی و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب و غرب کشور، به هموطنانمان در سراسر کشور خدمات رسانی کند و امیدوارم که مورد رضایت واقع شده باشد.[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی