چرا آخوندی به افتتاح مسکن مهر پردیس نرفت؟

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در پاسخ به اینکه قرار بود امروز آخوندی وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح حاضر شود، گفت: آخوندی جزو مدعوین افتتاح پروژه نبود و امروز وزیر راه و شهرسازی در جلسه هیأت دولت حاضر خواهد شد. صراط: معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پرونده افتتاح واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید در سال 96 بسته می‌شود، در خصوص عدم حضور آخوندی در افتتاح واحدهای مسکن مهر، گفت: آخوندی امروز جزو مدعوین نبود.

به گزارش فارس، محسن نریمان در حاشیه افتتاح 1134 واحد مسکن مهر در شهر پردیس در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه پرونده واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید چه زمانی بسته می‌شود، گفت: پرونده واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید در سال 96 بسته می‌شود چرا که بسیاری از واحدهای مسکن مهر در شهر پردیس بسیار دیرتر از سایر شهرها آغاز شد به همین دلیل پرونده افتتاح‌ واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید سال 96 بسته می‌شود.

وی در حالی که در حال افتتاح این واحدها بود از سوی برخی از مردم با اعتراضاتی در خصوص عدم واگذاری‌ها مواجه شده بود بنابراین خبرنگار فارس از او پرسید که اعتراضات مردم راجع به عدم واگذاری‌ها چیست، گفت: متقاضیان مسکن مهر باید ابتدا به تعهدات خود عمل کنند و آورده‌های خود را واریز کنند تا بعد از آن دستگاه‌های متولی بتوانند خدمات‌ زیربنایی و روبنایی را در این واحدها متمرکز کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه واحدهای مسکونی در شهرهای جدید از این پس به صورت محله‌ای افتتاح می‌شود، بیان داشت: در شهر جدید پردیس 7 هزار واحد مسکونی قرار بود احداث شود که در آن 400 هزار نفر ساکن شوند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در پاسخ به اینکه قرار بود امروز آخوندی وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح حاضر شود، گفت: آخوندی جزو مدعوین افتتاح پروژه نبود و امروز وزیر راه و شهرسازی در جلسه هیأت دولت حاضر خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت صراط، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی