آغاز بهره برداری یا شروع عملیات اجرایی 47 طرح در بدره و دره شهر

ایلام - ایرنا -در ششمین روز هفته دولت، بهره برداری و یا شروع عملیات اجرایی 47 طرح عمرانی، صنعتی و خدماتی در مناطق مختلف شهرستان های دره شهر و بدره آغاز شد.

به گزارش ایرنا ، از این تعداد پروژه که روز یکشنبه ایین نمادین بهره برداری و یا اغاز عملیات اجرایی انها با حضور معاون عمرانی استاندار ایلام و جمعی از خبرنگاران استان برگزار شد 18 طرح در شهرستان بدره و 29 طرح در دره شهر افتتاح و یا کلنگ نمادین اغاز عملیات اجرایی انها بر زمین زده شد.
ایستگاه هواسنجی خودکار ، ساماندهی ورودی شهر بدره ، روکش آسفالت جاده بدره - دره شهر به طول 12 کیلومتر، کشتارگاه دام های سبک و سنگین و دبستان شش کلاسه استقلال گله دار بدره با زیربنای 356 مترمربع و از جمله طرح های هستند که با بیش از 50 میلیارد ریال اعتبار در شهرستان بدره اجرا و تمروز به مناسبت گرامی داشت هفته دولت بهره برداری آنها آغاز شد.
کانال انتقال آب زینل آباد، ساختمان تجاری خدماتی مسکن مهر، روکش آسفالت راه اصلی دره شهر به پلدختر، فاز اول خط انتقال آب مجتمع سیکان، آبیاری تحت فشار چمژاب به ارمو،گازرسانی به روستاهای کله جوب، شیخ مکان، چمژاب و ارمو نیز از طرح های افتتاحی در ششمین روز از هفته دولت در مناطق مختلف دره شهر با بیش از 348 میلیارد و 833 میلیون ریال اعتبار هستند.
6034/7180[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی