احتمال حضور بازیگرهای «برادر» در سریال جدید افشار

کارگردان سریال «کیمیا» گفت: بازیگران سریال «فروشگاه‌های بزرگ» به فراخور قصه انتخاب خواهند شد و این احتمال وجود دارد تا همه بازیگرهای سریال «برادر» در آن حضور داشته باشند.

به گزارش مشرق، «جواد افشار» کارگردان سریال «برادر» که هم اکنون قرار است سریالی جدید را کارگردانی کند گفت: سریال «فروشگاه‌های بزرگ» به تهیه کنندگی نعمت چگینی و نویسندگی آرش قادری در مرحله نگارش قرار دارد که طی صحبت‌ةایی که با چگینی داشتم، قرار است کارگردانی آن به عهده من باشد.

وی ادامه داد: هنوز فیلم‌نامه را نخواندم و به این دلیل که بعد از سه سریال «مادرانه»، «کیمیا» و «برادر» استراحت کافی نداشتم و نتوانستم در کنار خانواده‌ام باشم، تا پایان تعطیلات تابستان ترجیح می‌دهم استراحت کنم و از اول مهر ماه شروع به کار کنم.

کارگردان سریال «مادرانه» افزود: همیشه قصه سریال‌هایی که قرار است بسازم را در جایگاه یک مخاطب می‌خوانم و اگر دوست داشته باشم کارگردانی‌اش را می‌پذیرم و الان نیز منتظر کامل شدن چند قسکت از فیلم‌نامه هستم تا آن را بخوانم.

وی در ادامه بیان داشت: بازیگران این سریال نیز به فراخوان قصه انتخاب خواهند شد و معتقدم قصه، بازیگران  را به من نشان می‌دهد و همانطور که آقای چگینی گفتند این احتمال وجود دارد تا همه بازیگرهای سریال «برادر» به فراخور قصه در این سریال حاضر شوند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، فرهنگ و هنر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی