11 درصد جمعیت دانش‌آموزی استان سمنان در دامغان تحصیل می‌کنند

مدرسه
مدیر اداره آموزش‌وپرورش دامغان با اشاره به اینکه ۱۱ درصد از جمعیت دانش‌آموزی استان سمنان در مدارس این شهرستان تحصیل می‌کنند گفت: برای آغاز سال تحصیلی جدید سه پروژه جدید آموزشی آماده افتتاح رسمی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دامغان، حجت‌الله رستمیان در چهارمین نشست شورای آموزش‌وپرورش دامغان با اشاره به میزان اعتبار هزینه شده برای این سه پروژه آموزشی اظهار داشت: 8 میلیارد ریال اعتبار برای مقاوم‌سازی این فضاهای آموزشی هزینه شده است.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از فضاهای آموزشی استان سمنان و این شهرستان تخریبی است خاطرنشان کرد: مقاوم‌سازی این مدارس در راستای این مهم بوده است.

مدیر اداره آموزش‌وپرورش شهرستان دامغان با اشاره به آغاز به کار این سه فضای آموزشی تصریح کرد: کار مقاوم‌سازی این مدارس از چهار ماه پیش آغاز شده و تلاش می‌شود تا قبل از بازگشایی مدارس به پایان برسد.

دانش‌آموزان دامغانی در کنکور امسال حائز رتبه‌های برتر شدند

مدیر اداره آموزش‌وپرورش شهرستان دامغان با اشاره به موفقیت چشمگیر دانش‌آموزان دامغانی در کنکور امسال گفت: دانش‌آموزان دامغانی در کنکور امسال خوب درخشیده و رتبه‌های خوبی را کسب کردند.

رستمیان از کسب 57 رتبه برتر توسط دانش‌آموزان دامغانی خبر داد و گفت: این مهم نشان می‌دهد که این دانش‌آموزان این شهرستان برای کسب موفقیت تلاش کرده‌اند.

وی با اشاره به اجرای طرح تعالی مدیریت در تمام مدارس این شهرستان گفت: این طرح باهدف ارتقاء مدیریت آموزشگاه‌ها در تمامی مدارس دامغان به اجرا درآمد.

13 هزار دانش‌آموز دامغانی اول مهرماه سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند

مدیر اداره آموزش‌وپرورش شهرستان دامغان تصریح کرد: 13 هزار دانش‌آموز دامغانی اول مهرماه سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند.

رستمیان گفت: این تعداد دانش‌آموز در 100 آموزشگاه تحصیلی شهری و روستایی سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی