کشف 18 تن مواد مخدر در مردادماه

سخنگوی قوه قضاییه از کشف ۱۸ تن انواع مواد مخدر شامل بیش از ۴۰۰ کیلوگرم هروئین در مردادماه خبرداد. به گزارش مشرق، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در یکصد و یکمین نشست خبری خود در هفته دولت با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه برخی افراد با جعل عنوان و مدرک سر مردم کلاه می‌گذارند اظهارداشت: برخی افرادی که در قوه قضاییه پرونده دارند فریب برخی افراد که جعل عنوان می‌کنند را خورده و دستگاه‌ها را بدنام و مردم را به زحمت می‌اندازند لذا مردم فریب این افراد را نخورند ضمن اینکه تاکنون ۹ نفر در این رابطه دستگیر شدند.

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: متأسفانه برخی از افراد شیاد در حاشیه برخی مراسم‌ها با مسئولین و شخصیت های نظام عکس می‌گیرند و با همان تصاویر اقدام به فریب مردم می‌کنند که این موضوع هشیاری مردم را می‌طلبد.

وی همچنین با هشدار به خانواده‌ها خاطرنشان کرد: خانواده‌ها مراقب فرزندانشان باشند تا در دام قاچاقچیان مواد مخدر و غیره نیافتند و خودشان و دستگاه‌ها را به زحمت نیاندازند.

اژه‌ای با اشاره به کشف 18 تن انواع مواد مخدر در مردادماه تصریح کرد: در بین این کشفیات 471 کیلوگرم هروئین، 532 کیلوگرم مرفین، مقداری شیشه و مابقی آن حشیش و تریاک بود.

وی در پایان گفت: این مقدار مواد مخدر افراد بسیاری را آلوده و به کام مرگ می‌کشاند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی