واکنش سایت عارف به مباحث مطرح شده پیرامون سکوت وی در مجلس

سیاست > مجلس - امیدنامه نوشت: سایت نزدیک به مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در یادداشتی از آنچه سکوت عارف در مجلس دهم نامید انتقاد کرد.

در بخشی از مطلب منتشر شده در سایت نزدیک به محمدرضا عارف آمده است؛

نامه نیوز سایت نزدیک به وزیر کشور دولت احمدی نژاد که این روزها به واسطه فایل صوتی آیت الله منتظری خبرساز شده است در حالی از سکوت رئیس فراکسیون امید در قبال برخی موضوعات مرتبط با حقوق شهروندی از جمله لغو کنسرت ها گلایه می کند که چندی پیش همین سایت خبری انتقاد شدید عارف از لغو کنسرت ها را منتشر کرده بو. جالب آنکه نامه نیوز پیشتر هم مواضع دکتر عارف درخصوص مسایل جاری کشور را انتشار داده بود.

این سایت خبری در ادامه مطلب انتقادی خود از عملکرد رئیس فراکسیون امید دلایلی نظیر «ژست عارفانه!، انتقام ریاست و تغییر استراتژی» را دلایلی ذکر کرد که دکتر عارف سکوت پیشه کرده است.به نظر می رسد یادداشت نویس این سایت خبری آنچنان از فضای رسانه ای و سیاسی کشور به دور بوده و یا در صدد القاء سکوت رئیس فراکسون امید به خوانندگان سایت خود است که اظهانظرهای هدفمند دکتر عارف را نمی خواهد ببیند.رئیس فراکسیون امید در طول مدت حضورش در پارلمان مواضع روشن و شفاف در قبال مسائل مهم کشور از جمله استیضاح وزرا،لغو کنسرت ها و حمایت از عملکرد دولت روحانی داشته است.

2929[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی