بازدید مدیران ارشد رسانه های 17 کشور از موزه سعدآباد

 مدیران اطلاع رسانی از 17 کشور و میهمانان خارجی نشست سالانه سازمان صدا و سیما و مجمع عمومی موسسه توسعه رسانه های آسیا-اقیانوسیه از مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد دیدار کردند.
به گزارش ایرنا؛ وزیر اطلاع رسانی کامبوج، رئیس موسسه توسعه رادیو و تلویزیون های آسیا-اقیانوسیه و مدیران رسانه های 17 کشور و میهمانان بین المللی چهل و دومین نشست سالانه سازمان صدا و سیما و پانزدهمین مجمع عمومی موسسه توسعه رسانه های آسیا- اقیانوسیه (AIBD) صبح امروز در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد حضور یافتند.
 در این بازدید 80 نفر از مدیران ارشد رسانه از کشورهای آلمان، فرانسه، چین، کره جنوبی، مالزی، اندونزی، تایلند، هند، ویتنام، بنگلادش، بوتان، سریلانکا و.... حضور داشتند و از کاخ موزه سبز، کاخ موزه ملت، موزه برادران امیدوار و موزه نظامی سعدآباد بازدید نمودند.
مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد با وسعت 110 هکتار در شمال شهر تهران با 17 موزه و کاخ موزه، پذیرای بازدیدکنندگان و گردشگران داخلی و خارجی می باشد، این مجموعه در نیمه اول سال همه روزه (بجز تعطیلات سوگواری) از ساعت 9 تا 18 و در نیمه دوم سال از ساعت 9 تا 17 به نشانی خیابان ولیعصر، خیابان شهید فلاحی ، انتهای خیابان شهید طاهری پذیرای عموم مردم است.


[ منبع این خبر سایت عصرایران، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی