نامزدهای جشن خانه سینما معرفی شدند

در آستانه 21 شهریور ماه روز سینما، نامزدهای جشن خانه سینما معرفی شدند.

به گزارش عصر ایران، طبق اعلام خانه سینما؛ در تاریخ ششم و هفتم شهریور ماه شورای صیانت از آرای هجدهمین جشن سینمای ایران متشکل از : کمال تبریزی (دبیر جشن)، علی دهکردی (نماینده منتخب داوران) و محمدرضا مویینی(نماینده خانه سینما) پشت درهای بسته پاکت‌های رای در همه رشته‌ها را گشود و آرای داوران را شمرد.

بر اساس شمارش آرا، نامزدهای هر رشته به شرح زیر اعلام می شود:

 نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری:

1- هادی اسلامی   برای فیلم   "بادیگارد"

2- جواد مطوری    برای فیلم  "مرگ ماهی"

3- جواد مطوری    برای فیلم    "بهمن"

4- امیررضا معتمدی   برای فیلم    "مزار شریف"

نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی

1- آرش آقابیگ    برای فیلم  "بهمن"

2- اصغر پورهاجریان   برای فیلم  "360 درجه"

3- محسن روزبهانی   برای فیلم   "بادیگارد"

4- ایمان کرمیان  برای فیلم   "ایستاده در غبار"

5- عظیم محمدی   برای فیلم     "عاشق ها ایستاده می میرند"

نامزدهای بهترین چهرهپردازی

1- ایمان امیدواری   برای فیلم  "کوچه بی نام"

2- شهرام خلج     برای فیلم   "ایستاده در غبار"

3- محسن دارسنج  برای فیلم  "بارکد"

4- سعید ملکان    برای فیلم   "ابد و یک روز"

5- مهین نویدی      برای فیلم     "360 درجه"

 

نامزدهای بهترین صداگذاری و میکس:

1- علیرضا علویان  برای فیلم    "بادیگارد"

2- علیرضا علویان    برای فیلم    "ابد و یک روز"

3- آرش قاسمی   برای فیلم    "خشم و هیاهو"

4- امیرحسین قاسمی   برای فیلم    "جامه دران"

5- محمود موسوی نژاد      برای فیلم    "کوچه بی نام"

نامزدهای بهترین صدابرداری:

1- حسین بشاش    برای فیلم    "خشم و هیاهو"

2- حسن زاهدی   برای فیلم     "گینس"

3- امین میرشکاری    برای فیلم    "ابد ویک روز"

4- زنده یاد یدالله نجفی    برای فیلم     "جامه دران"

5- امیر نوبخت   برای فیلم     "عادت نمی کنیم"

نامزدهای بهترین طراحی لباس:

1- حجت اشتری  برای فیلم    "بارکد"

2- رعنا امیری برای فیلم     "خشم و هیاهو"

3- سارا سمیعی  برای فیلم    "دو"

4- بابک کریمی  برای فیلم    "جامه دران"

5- غزاله معتمد    برای فیلم    "ابد و یک روز"

نامزدهای بهترین طراحی صحنه:

1- حجت اشتری    برای فیلم    "بارکد"

2- ایرج رامین فر   برای فیلم    "احتمال باران اسیدی"

3- امیرحسین قدسی    برای فیلم    "اژدها وارد می شود"

4-کیوان مقدم   برای فیلم    "دو"

5- محسن نصرالهی    برای فیلم    "ابد و یک روز"

نامزدهای بهترین موسیقی فیلم:

1- سعید انصاری   برای فیلم     "جامه دران"

2- ستار اورکی   برای فیلم     "دوران عاشقی"

3- حامد ثابت   برای فیلم     "بهمن"

4- بهزاد عبدی   برای فیلم    "مزار شریف"

5-کارن همایون فر برای فیلم    "بادیگارد"

   نامزدهای بهترین تدوین:

1- امیر ادیب پرور    برای فیلم    "کوچه بی نام"

2- ژیلا ایپکچی  برای فیلم    "خداحافظی طولانی"

3- حسن حسن دوست    برای فیلم    "جامه دران"

4- مهدی حسینی وند  برای فیلم    "بادیگارد"

5- بهرام دهقانی   برای فیلم    "ابد و یک روز"

6- هایده صفی یاری   برای فیلم    "اژدها وارد می شود"

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

1- هومن بهمنش   برای فیلم    "بهمن"

2- هومن بهمنش    برای فیلم    "اژدها وارد می شود"

3- علیرضا زرین دست   برای فیلم    "کفش هایم کو؟"

4- پیمان شادمانفر  برای فیلم    "اعترافات ذهن خطرناک من"

5- پیمان شادمانفر   برای فیلم    "خشم و هیاهو"

6- مرتضی قیدی برای فیلم    "ناهید"

  نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:
1- برزو ارجمند    برای فیلم    "چهارشنبه 19 اردیبهشت"
2- علی باقری     برای فیلم    "اژدها وارد می شود"
3- پوریا رحیمی     برای فیلم    "احتمال باران اسیدی"
4- محسن کیایی    برای فیلم    "بارکد"
5- نوید محمد زاده    برای فیلم    "ابد و یک روز"

نامزدهای بهترین نقش مکمل زن:
1- پانته آ بهرام    برای فیلم    "کوچه بی نام"
2- سحر دولتشاهی   برای فیلم    "شکاف"
3- سوگل خلیق    برای فیلم     "دو"
4- فرشته صدر عرفایی     برای فیلم    "کوچه بی نام"
5- مریم کاظمی     برای فیلم    "جامه دران"

نامزدهای بهترین نقش اول مرد:
1- سعید آقاخانی   برای فیلم    "خداحافظی طولانی"
2- فرهاد اصلانی    برای فیلم    "کوچه بی نام"
3- هادی حجازی   برای فیلم    "ایستاده در غبار"
4- سیامک صفری    برای فیلم    "اعترافات ذهن خطرناک من"
5- پیمان معادی     برای فیلم    "ابد و یک روز"


نامزدهای نقش اول زن:
1- سحر احمدپور    برای فیلم    "چهارشنبه 19 اردیبهشت"
2- ساره بیات    برای فیلم    "ناهید"
3- نگار جواهریان   برای فیلم    "قندون جهیزیه"
4- باران کوثری    برای فیلم    "جامه دران"
5- باران کوثری    برای فیلم    "کوچه بی نام"

نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی:
1- یدالله صمدی-حسین مهکام    برای فیلمنامه     "پدر آن دیگری"
2- حمیدرضا قطبی     برای فیلمنامه      "جامه دران"
3- سهیلا گلستانی    برای فیلمنامه      "دو"

نامزدهای بهترین فیلمنامه:
1- محسن امیر یوسفی  برای فیلم    "خواب تلخ"
2- آیدا پناهنده – ارسلان امیری   برای فیلم    "ناهید"
3- مانی حقیقی      برای فیلم     "اژدها وارد می شود"
4- سعید روستایی   برای فیلم     "ابد و یک روز"
5- اصغر عبداللهی      برای فیلم     "خداحافظی طولانی"

نامزدهای بهترین کارگردانی:
1- آیدا پناهنده     برای فیلم     "ناهید"
2- وحید جلیلوند  برای فیلم     "چهارشنبه 19 اردیبهشت"
3- ابراهیم حاتمی کیا   برای فیلم     "بادیگارد"
4- سعید روستایی   برای فیلم     "ابد و یک روز"
5- محمد حسین مهدویان   برای فیلم     "ایستاده در غبار"

نامزدهای بهترین فیلم:
1- بیژن امکانیان       برای فیلم     "ناهید"
2- علی جلیلوند - محمد حسین لطیفی    برای فیلم     "چهارشنبه 19 اردیبهشت"
3- منصور لشگری قوچانی   برای فیلم     "کوچه بی نام"
4- سعید ملکان   برای فیلم      "ابد و یک روز"
5- حبیب الله والی نژاد      برای فیلم      "ایستاده در غبار"

جدیدترین اخبار اقتصادی