نیمار به خاطر فرارمالیاتی 125 هزار یورو پرداخت می‌کند

مهاجم برزیلی می‌خواهد به خاطر فرار مالیاتی در کشورش 125 هزار دلار بپردازد. آفتاب‌‌نیوز :  نیمار تصمیم گرفته است یکی از جریمه‌های خود را به خاطر فرار مالیاتی در برزیل بپردازد. مهاجم بارسلونا برای فرار مالیاتی در سال 2007 و 2008، 125 هزار یورو پرداخت خواهد کرد.
دادگاه فدرال سائوپائو برزیل در آوریل سال 2014 فرجام خواهی نیمار و پدرش را در این رابطه نپذیرفت. آنها همچنین در ژانویه سال 2016 به پرداخت مبلغ مشخصی به دادگاه برزیل محکوم شدند به همین دلیل نیمار و پدرش تصمیم گرفتند این مبلغ را پرداخت کنند.
این جریمه به این خاطر است که مهاجم برزیلی و پدرش از عنوان کردن برخی از پول های پرداخت شده توسط باشگاه سانتوس خودداری کردند.
به گزارش ایسنا و به نقل از آس،این نخستین بار نیست که بازیکن بارسلونا با دادگاه برزیل رو به رو می شود. نیمار در مارس این سال نیز از اعلام ارزش واقعی قراردادش با بارسلونا، سانتوس و نایک خودداری کرد. به همین خاطر مهاجم برزیلی باید 32 میلیون یورو بپردازد. البته او می‌تواند فرجام خواهی کند.[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی