برد دورتموند و ولفسبورگ در آغاز بوندسلیگا

بوروسیا دورتموند گم اول را در رقابت های بوندسلیگا محکم برداشت و توانست از سد ماینتس عبور کند. آفتاب‌‌نیوز : در ادامه هفته نخست لیگ آلمان موسوم به بوندسلیگا چند دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارها تیم های بروسیا دورتموند و ماینتس در روز دوم از هفته اول بوندس‌لیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک زردها به پایان رسید.
پیره امریک اوبامیانگ در دقیقه 17 اولین گل بازی را با ضربه سر وارد دروازه تیم مهمان کرد. در ادامه در دقیقه 88 او دوباره دروازه حریف را باز کرد تا نشان دهد درخشش او در فصل قبل اتفاقی نبوده است و امسال نیز این مهاجم گابنی حرف اول را در وست فالن خواهد زد.
در نهایت موتو موفق شد در دقیقه 93 یکی از گل های خورده را پاسخ دهد و این دیدار با برتری 2 بر یک دورتموند به پایان برسد.
کلن در خانه با دو گل از سد دارمشتات گذشت.
به گزارش ایسنا، همچنین ولفسبورگ دیگر تیم خوب امسال که خریدهای خوبی داشته است و می توان از این تیم نیز به عنوان یکی دیگر از تیم های مدعی نام برد توانست در هفته نخست با دو گل دیداوی و رودریگز از سد آوگزبورگ بگذرد اما شالکه در هفته نخست در زمین فرانکفورد با تک گل الکساندر مه یر شکست خورد و یک بر صفر بازنده شد.
شب گذشته نیز بایرن مونیخ با 6 گل توانسته بود از سد وردربرمن عبور کرده باشد تا صدرنشینی خود را از همان هفته نخست قطعی کند.[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی