کتک‌کاری هواداران سائوپائولو با بازیکنان تیم‌شان

هواداران برزیلی به کمپ تمرینی سائوپائولو حمله کردند و بازیکنان این تیم را کتک زدند. به‌ گزارش ‌مشرق، مارکا نوشت: صدها هوادار سائوپائولو به کمپ تمرینی باشگاه برزیلی حمله کردند و دو بازیکن این تیم به نام وسلی و میچل باستوس را کتک زدند.

آنها به سر و کمر وسلی ضربه زدند و این بازیکن مجبور شد به کمک نیروهای امنیتی زمین را ترک کند. میگو لوگانو و مایکون، دو بازیکن اروگوئه‌ای سعی کردند هواداران را آرام کنند اما این اتفاق نیفتاد و در نهایت تمرین لغو شد. پس از این اتفاقات باشگاه سائوپائولو مجبور شد از پلیس کمک بگیرد.

هوادارانی که حمله کردند علاوه بر آسیب رساندن به بازیکنان چند دست پیراهن تمرینی و ۱۴ توپ را دزدیدند. آنها نسبت به وضعیت تیم خود و فساد در مدیریت باشگاه معترض بودند و بازیکنان را تنبل نامیدند.

سائوپائولو اکنون با ۲۷ امتیاز در جایگاه یازدهم لیگ برزیل قرار دارد، و در ۹ بازی اخیر تنها یک دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

بحران باشگاه برزیلی پس از جدایی ادگاردو بائوسا شروع شد. بائوسا هدایت تیم‌ ‌ملی آرژانتین را بر عهده گرفت و پائولو انریکه گانسو، یکی از ستاره‌های باشگاه برزیلی بر نیمکت این تیم نشست.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]





جدیدترین اخبار اقتصادی