پیام تقدیر دختر شهید عماد مغنیه برای سازندگان نماهنگ «ایستاده‌ایم۲»

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزانم به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، این مراسم با تقدیم پوستر یادبود «ایستاده ایم تا آخرین قطره خون» توسط عوامل این نماهنگ به دختر شهید عماد مغنیه همراه بود.

وی ضمن تمجید از مضمون و كیفیت این اثر، پیام تقدیری برای سازندگان این نماهنگ نوشت كه در ادامه می خوانید.

نماهنگ «ایستاده ایم تا آخرین قطره خون» به تهیه كنندگی محمدرضا شفاه محصول باشگاه فیلم سوره حوزه هنری، روایتی ضداستكباری از ماجرای تلخ سقوط هواپیمای پرواز ۶۵۵ در خلیج فارس و حضور ناوهای آمریكایی در این منطقه است.

متن كامل این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن تبریك ویژه به برادران حوزه هنری جهت تهیه كلیپ زیبا و هنرمندانه «ایستاده ایم ۲»
ما به این نوع آثار و تولیدات خلق شده حرفه ای و با محتوا افتخار می ورزیم و معتقدیم رویارویی واقعی با جنگ نرم در این آثار تجلی پیدا می كند. زیرا شما توانستید با این كار پربركت، فناوری و توانمندی ها را جهت تجسم مفاهیم عمیق انقلاب كه همچنان خلاف طرح های استكبار جهانی با ایمان و جهاد فرزندانش ادامه دارد، به منصه ظهور برسانید. كمااینكه كار شما در ارائه تولیدات فاخر و جدید همچون تولید این كلیپ، یك دستاورد به شمار می رود.

موفقیت دراین كار، بی شك با الطاف حضرت امام زمان (عج) و تلاش های بی شائبه حوزه هنری به‌خصوص مدیران این حوزه آقایان محسن مومنی شریف، محمد حمزه زاده، محمدرضا شفاه و باقی اعضای حوزه بوده است.

اجرتان با پروردگار
با قدردانی صمیمانه ما و دعا برای موفقیت پایدار شما
فاطمه عماد مغنیه»
 
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی