اشکان دژاگه از لیست سیاه فرار کرد!

درحالی که عنوان شده بود ممکن است بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در لیست سیاه العربی قرار بگیرد این اتفاق رخ نداد.

به گزارش تابناک، تیم العربی که در این فصل اشکان دژاگه هافبک توانمند تیم‌ملی کشورمان را در ترکیب خود دارد، با هدایت جیان‌فرانکو زولا سرمربی سرشناس ایتالیایی که در زمان بازیگری‌اش ستاره آتزوری و چلسی بود، عملکرد نسبتا خوبی را داشته است زیرا اکنون با گذشت 11 هفته از لیگ ستارگان قطر با 20 امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

دژاگه در این فصل در بسیاری از پیروزی‌های تیمش موثر بود و توانست عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. زولا سرمربی العربی همیشه از عملکرد او تعریف کرده است.

با نزدیک شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی سرمربی سرشناس العربی لیستی را اعلام کرد زیرا سران باشگاه العربی در این فصل خواهان قهرمانی هستند و حاضرند سرمایه‌گذاری زیادی را در این زمینه کنند.
زولا درباره تغییرات نقل و انتقالات زمستانی گفت: پاولینهو و اشکان در این 11 هفته عملکرد خوبی داشته‌اند و از هر دو آنها راضی هستم. رود فانی هم با وجود خطاهایی که داشت عملکرد نسبتا خوبی داشت و در کل راضی هستم اما درباره دوترا برزیلی تصمیم قطعی را گرفتم در ژانویه رفتنی است.
این درحالی است که در روزهای اخیر مطبوعات قطری مدعی شدند آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم‌ملی کشورمان را در لیست سیاه ام‌صلال قرار دارد و در ژانویه رفتنی است.

[ منبع این خبر سایت فرادید، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی