دلیل استعفا دبیر دپارتمان داوری مشخص شد+ مصاحبه

تغییرات در دپارتمان داوری همچنان ادامه دارد و بهرام مهرپیما دبیر دپارتمان و تنها فردی که سابقه قضاوت بین المللی بین کارمندان دپارتمان را دراختیار دارد ، امروز استعفا داد. دلیل استعفا دبیر دپارتمان داوری مشخص شد+ مصاحبهبه گزارش خبرنگار حوزه فوتبال وفوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تغییرات در دپارتمان داوری فوتبال پس از انتخاب  حسن کامرانی فر  بعنوان جانشین  عنایت همچنان ادامه دارد و یاران رئیس قبلی دپارتمان یکی یکی یا برکنار می شوند و یا استعفاء می دهند و بهرام مهرپیما تنها فردی که سابقه  قضاوت بین المللی در دپارتمان داوری را دراختیار داشت، سرانجام بعد از گذشت یک هفته  تصمیم خود برای استعفاء از دبیری دپارتمان را عملی کرد و امروز رسما از ادامه همکاری با تیم جدید دپارتمان را کناره گیری کرد.

بهرام مهرپیما به خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه  ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره  علت استعفایش گفت: پیش از این بدلیل اینکه منزلم کرج است به فکر استعفا بودم و با شروع تغییرات در دپارتمان احساس کردم بهتر است قبل از آنکه اختلاف سیلقه ها باعث مشکلات شود تصمیم خود برای استعفا دادن عملی کنم.

مهرپیما افزود: در مدتی که بعنوان دبیر دپارتمان فعالیت داشتم ، سعی کردم مسئولیتم در بحث چیدمان ناظران داوری لیگ برتری و سایر اموری که برعهده ام بود به نحو احسن انجام دهم و هفته گذشته موضوع استعفا را به حسن کامرانی فر اطلاع دادم وگفتم دیگر توان کار در دپارتمان را ندارم  .

وی ادامه داد : امروز پس از اینکه استعفایم را به رئیس جدید دپارتمان دادم با حضور در دفتر علیرضا از زحمات دبیرکل در این مدت که در دپارتمان بودم تشکر کردم ودلایل استعفایم را به وی نیز گفتم.

این داور بین المللی سابق کشورمان درخصوص کناره گیری وی یک روز پس از تست داوران بین المللی خاطر نشان کرد: موضوع استعفای من ارتباطی به آزمون داوران بین المللی ندارد و برای حسن کامرانی فر و همکاران وی در بحث داوری که همگی از دوستان خوبم هستند آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم اتفاقات مثبتی که در عرصه بین المللی برای داوران ایرانی رخ داده، ادامه دار باشد و همچنان شاهد درخشش داوران شایسته کشورمان در رقابت های داخلی و خارجی باشیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی