خیانت اوسین بولت به نامزدش در ریودوژانیرو

اوسین بولت اسطوره دو و میدانی جهان در شهر ریودوژانیرو به نامزدش خیانت کرد. به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از منتشر شدن عکس هایی ناپسند از اوسین بولت، نامزد وی به کارهای بسیار ناپسند این دونده جاماییکایی در ریودوژانیرو واکنش نشان داد. جیدی دورات دانشجوی برزیلی که تنها 20 سال دارد، عکس هایی را از خودش و اوسین بولت در ریودوژانیرو در صفحه های اجتماعی منتشر کرد که باعث اندوهگین شدن نامزد این دونده شدند. هنوز چند ساعت از منتشر شدن این عکس ها نگذشته بود که عکس های ناپسند دیگری از این ورزشکار در ریودوژانیرو پخش شدند.


کیسی بنت، نامزد اوسین بولت با لایک کردن این عکس ها در صفحه های اجتماعی ، بی تفاوتی اش به این موضوع را نشان داد. وی همچنین توییت مربوط به اوسین بولت را نیز لایک کردو در این توییت نوشت : " زندگی ات را با هوسی یک شبه و کسی که دیگر هیچ وقت هم نمی بینیش عوض کردی."


خواهر بولت در این رابطه بیان کرده است :" اوسین و نامزدش رابطه بسیار خوبی با هم دارند و بسیار عاشق هم هستند و فکر نمی کنم سر این مسئله از یکدیگر جدا شوند. اوسین در جوانی از این کارها می کرد، اما از زمانی که با نامزدش است دیگر تغییر کرده است و فکر نمی کنم اتفاقی در ریو افتاده باشد."

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی