رضاییان برگردد تا نیم فصل نیمکت‌نشین محض می‌شود

سرمربی پرسپولیس روی حسین ماهینی در سمت راست خط دفاعی حساب ویژه ای باز کرده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، این روزها اخباری جدی مبنی بر بازگشت رامین رضاییان، مدافع مازندرانی و ملی پوش، به پرسپولیس به گوش می رسد.
بالاخره برانکو ایوانکوویچ هم کوتاه آمد و همه چیز را به باشگاه پرسپولیس واگذار کرد، این یک قدم مثبت برای برگرداندن مدافع راست ملی پوش بود.
علی اکبر طاهری که البته مخالف بازگشت رضاییان بود در ادامه و پس از ملاقات با پدر این بازیکن ملی پوش تلاش کرد این اتفاق را رقم بزند.
سرپرست باشگاه پرسپولیس با سیاست خاصی ماجرا را پیش برد، اول تصمیم گیری درباره بازگشت یا عدم بازگشت رضاییان را برعهده برانکو گذاشت و سپس از طریق نزدیکان سرمربی کروات سعی کرد او را راضی کند اما همه چیز زمانی عوض شد که رامین رضاییان به توصیه اطرافیان خود ندامت نامه ای را منتشر کرد و از باشگاه پرسپولیس رسما عذرخواهی کرد تا این بار علی اکبر طاهری دست به کار شود.
جلسه ای با برانکو گذاشته شد تا مرد کروات برای بازگشت رامین رضاییان اوکی بدهد ولی این پایان ماجرا نبود.
برانکو همان طور که پیش تر گرفته دیگر اعتماد چندانی به رامین رضاییان ندارد و سرمربی پرسپولیس روی حسین ماهینی در سمت راست خط دفاعی حساب ویژه ای باز کرده و قصد هم ندارد این بازیکن خوش اخلاق را نیمکت نشین کند.
شاید به نظر برسد برانکو می تواند حسین ماهینی را به سمت چب خط دفاعی منتقل کند و رامین رضاییان را در سمت راست بگمارد اما این چنین نیست.
مرد کروات حتی قصدی ندارد از رامین رضاییان به عنوان هافبک یا به عبارت دقیق تر وینگر راست استفاده کند.
این اتفاق هم نخواهد افتاد، برانکو اعتقادی به وینگر راست پا ندارد!
سرمربی کروات معتقد است وینگر راست باید چپ پا باشد و برهمین اساس از فرشاد احمدزاده در این پست استفاده می کند اگر هم به هر دلیلی فرشاد احمدزاده نتواند پرسپولیس را همراهی کند آنگاه وحید امیری در این سمت به بازی گرفته خواهد شد.
بنابراین جایی برای رامین رضاییان در خط میانی وجود ندارد از طرفی دیگر با توجه به بازی های حساس تیم ملی و اردوهای کی روش این بازیکن باز هم نمی تواند در تمرینات پرسپولیس شرکت کند و همین دوری از تمرین باعث شده برانکو چندان حسابی روی رضاییان باز نکند.
به گفته یک منبع موثق اگر رامین رضاییان با موافقت باشگاه و برانکو به پرسپولیس برگردد تا نیم فصل نیمکت نشین خواهد بود.
از آنتونی گولتس به عنوان تنها گزینه خروج از لیست پرسپولیس برای ورود رضاییان یاد می شود.[ منبع این خبر سایت برنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی