انصاری‌فرد: هواداران بهترین پشتوانه برای تیم ملی خواهند بود

بازیکن تیم ملی ایران گفت: ما پشتوانه خوبی خواهیم داشت و هواداران مثل همیشه بیایند ورزشگاه‌ را پر کنند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی ایران در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر اردوی خیلی خوبی در ایتالیا داشتیم و من دو روز آخر به این اردو اضافه شدم ولی بازیکنان همه از شرایط اردو راضی بودند و در این مرحله که سخت‌ترین مرحله است آماده‌ایم تا به جام جهانی صعود کنیم.

وی در مورد دیدارهای تدارکاتی تیم ملی و حریفانی که هم سطح ایران نبودند، گفت: این سوال را باید از سرمربی بپرسید و امکاناتی که در اختیار تیم ملی قرار می‌دهند. اردوهای اولیه تیم ملی لغو شد و شاید می‌توانستیم بازی‌های بهتری داشته باشیم.

انصاری فرد عنوان کرد: ما پشتوانه خوبی خواهیم داشت و هواداران مثل همیشه بیایند ورزشگاه‌ را پر کنند. درست است تیم ملی قطر بازی‌های دوستانه بیشتری داشته باشد اما ما چیزهایی بخصوصی مثل هواداران داریم که می‌توانیم پیروز شویم و در این چند ساله دیده‌اید که قطر و کشورهای حوزه خلیج فارس سرمایه گذاری زیادی روی فوتبال کرده‌اند.

مهاجم تیم ملی در مورد شناخت از تیم قطر گفت: تا روز بازی قطعا از حریف شناخت پیدا می‌کنیم و حریف را به خوبی آنالیز می‌کنیم.[ منبع این خبر سایت برنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی