حقوق‌های چند صد میلیونی مدافعان‌حرم کذب‌محض است

اینکه گاهاً مطرح می شود به مدافعان حرم حقوق های چند صد میلیونی پرداخت می شود کذب محض بوده و آنها به عشق ولایت در آن سوی مرزها حضور دارند. به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل،سرهنگ حسین ایرانی در جلسه ستاد پشتیبانی مدافعان حرم شهرستان نمین اظهار کرد: این ستاد در شهرستان نمین با کمیته 12 گانه در تیرماه امسال راه اندازی شد.

فرمانده سپاه نمین گفت: امروز فرصت برای پشتیبانی مالی از مدافعان حرم فراهم است اما اگر از آن غافل شویم باید فردا در داخل کشور به جنگ با دشمن بپردازیم.

دبیر ستاد پشتیبانی مدافعان حرم نمین گفت: پرداخت حقوق های چند صد میلیونی به مدافعان حرم کذب محض بوده و حتی حق مأموریت همکاران اعزامی ما از سال 93 تا کنون که روزانه 300هزار ریال بوده ، واریز نشده است و آنهایی که در آنسوی مرزها به دفاع می پردازند در راستای اطاعات از امر مقام معظم رهبری و عشق به ولایت بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اعزام 750 نفر به اردوهای راهیان نور در سال جاری گفت: 200 نفر به اردوهای راهیان نور شمالغرب کشور، 200 نفر از بسیج محلات و 350 نفر از دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.

دبیر ستاد راهیان نور شهرستان نمین خاطر نشان شد: 200 نفر در هفدهم مردادماه و چهارم شهریور ماه از یادمان های شهید باکری، تمرچین، مهاباد و پیرانشهر در شمالغرب کشور به مدت دو روز بازدید خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نمین گفت: فرهنگ جهاد و شهادت و ایثار و از خودگذشتی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به نسل جدید انتقال پیدا کند و این مهم با شعار امکان پذیرنیست.

وی افزود: همکاری و تعامل فرمانداری و ادارات شهرستان نمین در اعزام کاروان های راهیان نور ستودنی است.

امام جمعه نمین نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: ادارات در جمهوری اسلامی به عنوان سنگرهای نظام، اما و شهدا هستند.

حجت الاسلام و المسلمین صفر یوسف زاده گفت: مسئولان باید به گونه ای باشند که بتوانند در جامعه به عنوان الگو معرفی شود و از طرفی بتوانند در جنگ نرم و فرهنگی دشمنان در خط مقدم قرار بگیرند.

رئیس ستاد پشتیبانی مدافعان حرم نمین گفت: مسئولانی که ادعای انقلابی بودن می کنند باید در میدان عمل ثابت کنند چرا که انقلابی بودن با شعار محقق نمی شود.

وی گفت: در یک جامعه اسلامی باید همه مسئولان ولایی و حزب اللهی باشند و دیگر حزب های سیاسی جایی در این نظام ندارند چرا که بر طبق قرآن کریم تنها دو حزب، حزب الله و حزب الشیطان وجود دارد.

فرماندار شهرستان نمین نیز در ادامه جلسه ستاد پشتیبانی مدافعان حرم شهرستان نمین اظهار کرد: در برابر دشمنان یا باید در خارج از مرزها و یا که باید در داخل کشور و شهرهایمان به دفاع به پردازیم.

فرهاد عبدالعلی پور با اشاره گفته های برخی افراد غافل و جاهل گفت: کمک به سوریه در اصل کمک به امنیت کشور خودمان بوده و مدافعان حرم به دفاع از کشور در برابر دشمنان پرداخته اند.

وی افزود: هزینه های صورت گرفته در سوریه صرفاً برای جلوگیری از جنگ در داخل کشورمان بوده است.

قائم مقام ستاد پشتیبانی مدافعان حرم نمین بیان کرد: مدافعان حرم در عمل از مسئولان پشت میز نشین رستگارتر هستند و حمایت و پشتیبانی از مدافعان حرم و کاروان های راهیان نورعین وظیفه ما بوده و باید در اولویت کاری قرار بگیرد.[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی