سی و یکمین بیمارستان صحرایی در سیستان و بلوچستان آغاز به کار کرد

مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان با اشاره به افتتاح سی و یکمین بیمارستان صحرایی در شهرستان قصرقند گفت:تا کنون 30 بیمارستان صحرایی در استان به بهرداری رسیده است که نزدیک به یک میلیون و 300 هزار نفر خدمات ارائه شده است

به گزارش خبرگزاری بسیج از سیستان و بلوچستان،علیرضا سرگزی با بیان اینکه این بیمارستان از سوم مرداد ماه در شهرستان قصرقند آغاز به کار می کند، اظهار داشت: در این بیمارستان کلیه خدمات عمومی و تخصصی در بخش های بستری، رادیولوژی، آزمایشگاه، دندانپزشکی، اتاق عمل ، کلینیک های عمومی و تخصصی، اورژانس، داروخانه ارائه می شود.
وی تخصص های حاضر در این بیمارستان را جراح عمومی، چشم، زنان، داخلی، ارولوژی، گوش حلق بینی، رادیولوژی، بیهوشی، اطفال، طب، اورژانس، ارتوپد و مغز اعصاب عنوان کرد و افزود  در این بیمارستان حدود 20 یونیت و دندانپزشک حضور دارند.
مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سازه این بیمارستان صحرایی پنج دستگاه اتوبوس تغییر کاربری شده ، یک خودرو سامانه متحرک برق، سه دستگاه آمبولانس و بیش از 7کامیون برای موارد مصرفی می باشد.
سرگزی در ادامه گفت: پزشکان حضور یافته در این بیمارستان از کلیه استان های کشور بالاخص تهران، یزد و مازندران هستند.
وی در پایان اظهار داشت: تا کنون 30 بیمارستان صحرایی در استان به بهرداری رسیده است که نزدیک به یک میلیون و 300 هزار نفر خدمات ارائه شده است.

 [ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی