اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم سیستان

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل گفت: با همت و همکاری بسیج جامعه ی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و هلال احمر تیم های پزشکی در مناطق محروم سیستان اعزام و مستقر شدند به گزارش خبرگزاری بسیج از سیستان و بلوچستان،رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل عنوان کرد: با همت و همکاری بسیج جامعه ی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و هلال احمر تیم های پزشکی در مناطق محروم سیستان اعزام و مستقر شدند.
 علی اکبر نصیری در حاشیه اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم به خبرنگار اوشیدا گفت: با همکاری بسیج جامعه پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و هلال احمر در پنج شهرستان سیستان تیم های پزشکی با هدف ارتقا خدمات درمانی اعزام و مستقر شدند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل افزود: در این طرح تعداد 14 پزشک به همراه 15 دستگاه آمبولانس در منطقه مستقر شده اند تا از این طریق خدمات رسانی به محرومان افزایش یابد.
 نصیری بیان داشت: با توجه به وزش طوفان های مکرر در منطقه سیستان بسیاری از مردم به مراکز درمانی و بهداشتی مراجعه می کنند که در این راستا بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی توانایی استفاده از این خدمات درمانی را ندارند بنابراین با استقرار این تعداد پزشک در منطقه کمک شایانی در راستای افزایش خدمات درمانی به ویژه محرومان خواهد شد.
وی در پایان گفت: بیماران نیازمند با مراجعه به این مراکز بهداشتی می توانند به صورت رایگان ویزیت و از دارو بهره مند شون


[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی