بیش از 60 پزشک مشغول خدمت رسانی جهادگونه در قصرقند

در سی ویکمین بیمارستان صحرایی جنوب شرق کشور 66 نفر پزشک عمومی، متخصص ودندانپزشک با کادر بهداشت و درمان و پشتیبانی ،خدمات درمانی رایگان به بیماران نیازمند ارائه می کنند. به گزارش خبرگزاری بسیج از سیستان و بلوچستان،فرمانده سپاه سلمان بیان کرد: با توجه به وجود ریزگردها در منطقه سیستان هم زمان با افتتاح بیمارستان صحرایی قصرقند 7 اکیپ سیار توسط سپاه استان با مجموع 35 پزشک فعالیت خود را در این منطقه نیز آغاز کردند.
 سردار سرتیپ دوم پاسدارحسین معروفی اظهار داشت: سی و یکمین بیمارستان صحرایی شهید  "دکتر احمد آتش دست"به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم محروم از روز گذشته در شهرستان قصرقند آغاز به کار کرد.وی افزود: در این بیمارستان به مدت 5 روز با کادر پزشکی 66 نفر شامل پزشک عمومی، متخصص ودندانپزشک با کادر بهداشت و درمان و پشتیبانی خدمات درمانی رایگان به بیماران نیازمند ارائه می کنند.
سردار معروفی بیان کرد: بیشترین پزشکان این بیمارستان صحرایی از استانهای تهران، کرمانشاه و یزد بودند که خدمت به محرومین را در اوج تابستان انتخاب کردند.
 فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد:  با توجه به وجود ریزگردها در منطقه سیستان هم زمان با افتتاح بیمارستان صحرایی قصرقند 7 اکیپ سیار توسط سپاه استان با مجموع 35 پزشک فعالیت خود را در این منطقه نیز آغاز کردند.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی