نتیجه جلسه نمایندگان با وزیر نفت

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس، در تشریح جلسه امروز کمیسیون متبوع خود گفت: سوال از وزیر نفت در نشست امروز کمیسیون مطرح شد و نمایندگان سوال کننده از توضیحات وزیر نفت قانع شدند. صراط: نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس، در تشریح جلسه امروز کمیسیون متبوع خود گفت: سوال از وزیر نفت در نشست امروز کمیسیون مطرح شد و نمایندگان سوال کننده از توضیحات وزیر نفت قانع شدند.

به گزارش خانه ملت، حسین امیری خامکانی عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی در تشریح نشست امروز کمیسیون گفت: سوال از وزیر نفت در نشست امروز کمیسیون مطرح شد، که بخشی از سوالات نمایندگان سوال کننده ملی و برخی منطقه ای بود.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه یکی از سوالات ملی در خصوص عدم تخصیص قیر مورد نیاز شهرهای زیر 20 هزار نفر و روستاها بود، افزود:وزیر نفت در این خصوص اظهار کرد که سازمان مدیریت و برنامه ریزی هزینه خرید قیر را تامین کند، تا میزان قیر پیش بینی شده در بودجه سنواتی اختصاص یابد، بنابراین مقرر شد که نشستی مشترک بین رییس سازمان مدیریت و برنانه ریزی، وزیر نفت و نماینده سوال کننده برگزار شود، تا پول تامین قیر ابلاغ شود.

امیری خامکانی با اشاره به محور سوالات دیگر نمایندگان ادامه داد: اجرای اصل 44 قانون اساسی در حوزه وزارت نفت یکی دیر از سوالات مطرح شده از وزیر نفت بود، که وزیر در این خصوص قول پیگیری دادند.

وی با بیان اینکه گازرسانی به شهرها و روستاها یکی دیگر از سوالات مطرح شده از وزیر نفت بود، یادآور شد:در کل کشور باید پوشش گاز وجود داشته باشد و وزیر نفت اظهار کرد که شهر زاهدان تا اردیبهشت گازرسانی می شود، همچنین در مورد گازرسانی به استان کرمان نیز وزیر نفت قول مساعد برای تسریع در عملیات گازرسانی به این استان را دارد.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، در خصوص توضیحات وزیر نفت پیرامون سوال جلال محمود‌زاده نماینده مردم مهاباد تصریح کرد:مقرر شد مسئول گازرسانی وزارت نفت هر چه سریعتر برنامه ای برای شهرستان مهاباد ارائه دهد، همچنین همه سوالات مراعی گذاشته شده و به صحن کشیده نشد و همچنین مقرر شد،وزیر نفت و نمایندگان سوال کننده با بحث و بررسی به نتیجه برسند.


[ منبع این خبر سایت صراط، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی