واژگونی تریلی در بازارچه مرزی ماهیرود

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان جنوبی از واژگونی تریلی در بازارچه مرزی ماهیرود خبر داد و گفت: مصدوم این حادثه برای ادامه درمان توسط بالگرد هوایی اورژانس به مرکز استان انتقال داده شد. صراط: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان جنوبی از واژگونی تریلی در بازارچه مرزی ماهیرود خبر داد و گفت: مصدوم این حادثه برای ادامه درمان توسط بالگرد هوایی اورژانس به مرکز استان انتقال داده شد.
علی دلخروشان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: ساعت 10:35 دقیقه صبح امروز حادثه واژگونی تریلی در بازارچه مرزی ماهیرود به مرکز پیام اورژانس سربیشه اعلام شد.
 وی گفت: با اعلام این خبر بلافاصله آمبولانس اورژانس 115 به محل حادثه اعزام و راننده تریلی پس از رهاسازی و انجام اقدامات پیش بیمارستانی به سمت بیمارستان اعزام شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان جنوبی با بیان اینکه وضعیت مصدوم حادثه نیز مطلوب است، افزود: بالگرد اورژانس هوایی بیرجند نیز جهت امدادرسانی به سمت محل حادثه به پرواز درآمد و مصدوم 44 ساله در بین مسیر تحویل بالگرد اورژانس شد و جهت ادامه درمان به بیرجند اعزام شد.

[ منبع این خبر سایت صراط، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی