دستگیری سارقی با سرقت های عجیب

فرمانده انتظامي شهرستان کرمان از دستگيري سارق مغازه هاي ايزوگام شهر کرمان و کشف 5 فقره سرقت خبر داد. صراط: فرمانده انتظامي شهرستان کرمان از دستگيري سارق مغازه هاي ايزوگام شهر کرمان و کشف 5 فقره سرقت خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان و بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدالعلي روانبخش گفت: در پي چندين فقره سرقت از مغازه هاي ايزوگام فروشي در سطح شهرکرمان ماموران انتظامي اين فرماندهي دستگيري سارق يا سارقان را دستور کار خود قرار دادند.
وي افزود: در همين راستا واحد گشت کلانتري 23 اين فرماندهي در حين انجام وظيفه به يک دستگاه خودرو 405 مشکوک و آن را تحت نظر قرار دادند.
وي اظهار داشت: با تعقيب خودور مذکور مشخص شد که راننده آن سارق است و پس از اطمينان از اين امر، مأموران با هوشياري، وي را در حين تخريب قفل دستگير کردند.
فرمانده انتظامي شهرستان کرمان افزود: متهم که داراي سوابق کيفري بود طي تحقيق و بازجويي فني به ارتکاب 5 فقره سرقت از مغازه هاي ايزوگام فروشي در سطح شهر کرمان اعتراف کرد.
سرهنگ روانبخش گفت: در بازرسي از مخفيگاه سارق با هماهنگي مقام قضايي مقداري ايزوگام مسروقه نيز کشف و متهم جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد.


[ منبع این خبر سایت صراط، فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی