افتتاح بزرگترین کارخانه تولید یخچال فریزر خاورمیانه در کرج

بزرگترین و مدرنترین کارخانه تولید یخچال فریزر و ساید بای ساید خاورمیانه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و تولید روزانه ۱۳۰۰ دستگاه انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید در جاده قدیم کرج افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مدیرعامل شرکت تکوین الکترونیک با اشاره به تولید لوازم خانگی با برند شرکت سامسونگ کره جنوبی گفت: برای راه اندازی این واحد بزرگ صنعتی که با انتقال دانش فنی شرکت سامسونگ کره جنوبی و استفاده از فناوری روز اقدام به تولید لوازم خانگی می کند بیش از 50 میلیون دلار سرمایه گذاری ارزی و 250 میلیارد تومان سرمایه گذاری ریالی شده است.

امیر میرمحمدصادق افزود: ما از امروز کار را با تولید روزانه 200 دستگاه یخچال فریزر و ساید بای ساید شروع کردیم و بتدریج در ماههای اینده به تولید روزانه 1300 دستگاه خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه برای حضور موثر در بازارهای رقابتی لوازم خانگی با برند سامسونگ تولید می شود گفت : تولیدات ما در ابتدا با 50 درصد ساخت داخل شروع و در ادامه هرسال 10 درصد به میزان ساخت داخل این تولیدات افزوده می شود.

میرمحمدصادق افزود: ایران نخستین کشوری است که شرکت کره ای سامسونگ با انتقال دانش فنی اجازه تولید لوازم خانگی با برند خود را به ایران داده است و قرار است ایران بعنوان هاب منطقه ای سامسونگ در منطقه خاورمیانه، بازارهای این شرکت کره ای را پوشش دهد.

وی گفت: سامسونگ هفتمین برند تولید کننده لوازم خانگی در دنیا است.[ منبع این خبر سایت شبکه خبر، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی