وزیر دادگستری: منافقین نمی‌توانند چهره‌ انقلاب را بد جلوه بدهند

پورمحمدي - وزير دادگستري در نشست ملي بررسي حالات و شيوه هاي استرداد اموال ذيل کنوانسيون ملل متحدبراي مبارزه با فساد

وزیر دادگستری گفت: منافقین نمی‌توانند چهره‌ انقلاب را بد جلوه بدهند

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام پورمحمدی در جلسه شورای اداری استان لرستان بیان کرد: اگر انسان امور خود را جهت رضای خدا انجام دهد نتیجه‌ی آن در عالم هستی می‌ماند و کار وی رشد و نمو پیدا می‌کند و نمونه‌ی بارز چنین مصداقی، شهدا هستند.فرهنگ انقلاب اسلامی مروج فرهنگ خدمت، ایثار و شهادت است و ما باید این فرهنگ را در سیستم اداری ترویج دهیم.

وی با بیان تفاوت دو دنیای رحمان و شیطان اضافه کرد: امروز منافقین جز خفت و خواری، لعن، نفرین، نفرت و درماندگی چیزی ندارند و باید در یک اردوگاه با هزار هراس زندگی کنند. اگرچه امریکا، اسرائیل و عربستان به سراغ منافقین می‌آیند اما آن‌ها به اندازه‌ی پشیزی ارزش ندارند چرا که کسی که علیه ملتش جنایت کند به اندازه یک دستمال توالت نیز ارزش ندارد.  خائنین به ملت‌ها آینده‌ای جز تباهی ندارند و همواره لعن و نفرین و نفرت مردم از آن آنان است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه ما در طول انقلاب بسیار شفاف عمل کرده‌ایم؛ امام با مردمش صمیمی رفتار کرد و فرهنگ دین و آنچه که باور مردم بود را ترویج داد و صادقانه اسلام را اجرا کرد و امروز ملت ما در حوزه منطقه‌ای و بین‌المللی سرافراز است و ابرهای سیاه دروغ و سیاه‌نمایی را با پیگیری‌های خود کنار زده و این نشان از اقتدار ملت ایران است. سیر موفقیت کشور  در حوزه‌های مختلف سبب شده که دشمنان نسبت به این قضیه ابراز خشونت کنند چرا که نمی‌خواهند ببینند ایران در منطقه نقش‌آفرینی می‌کند. اسرائیل مدعی است که ایران در مسائل مربوط به یمن، سوریه و غیره دخالت می‌کند در صورتی که چنین نیست و ما از حریم ملت‌ها و مظلومیت آن‌ها دفاع می‌کنیم. این که ملت یمن به حق سرنوشت خود برسد و ایران در این قضیه به آن‌ها کمک کند به معنای دخالت در امور این کشور نیست بلکه ما می‌خواهیم به آن‌ها برای رسیدن به حقشان دفاع کنیم.

حجت‌الاسلام پورمحمدی همچینن اظهار کرد: دشمن همه حقوق ما را نمی‌دهد و موفقیت ما در برجام نتیجه‌ی امنیت، هوشیاری و بصیرت رهبری و تیم مذاکره‌کننده بود. ما تحریم‌ها را ذلیل کردیم و در برابر تحریم‌ها مقاومت اقتصادی کردیم و از این پس باید اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنیم تا با مشکل مواجه نشویم.

وی همچنین گفت: در سال گذشته دو انتخابات مهم با کمترین حاشیه در کشور برگزار شد که این نشان از اقتدار و حاکمیت امنیت در کشور ایران است.

وی در بخشی از سخنان خود به انتظار دولت از مدیران اشاره کرد و گفت: مدیران باید نسبت به کنترل بی‌انضباطی، بی‌قانونی، تبعید، فساد، رشوه و غیره جدی اقدام کنند.

حجت‌الاسلام پورمحمدی اشاره‌ای نیز به حقوق‌های نجومی داشت و اظهار کرد: پرونده‌های فساد مالی هزار میلیاردی و دو هزارمیلیاردی وجود داشت که خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده امروز شاهد وجود آن‌ها نیستیم؛ فسادهای کوچک چون حقوق‌های نجومی باعث شده که مردم نسبت به آن‌ها حساسیت نشان دهند در صورتی که این حقوق‌ها در مقایسه با پرونده‌های بزرگ فساد مالی قابل قیاس نیستند.

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه بودجه عمرانی امسال 40 هزار میلیارد تومان است، تأکید کرد: باید از طریق ایجاد انگیزه، ابتکار و غیره سرمایه‌گذار خارجی جذب کرد؛ در سال 95، بانک‌ها 460 هزار میلیارد تومان تسهیلات خواهند داشت که نصف آن به احیای تولید اختصاص خواهد یافت.

وی گفت: سرمایه‌گذاری 1500 میلیارد ریالی در کشت و صنعت لرستان نشان از زحمات مدیران این استان دارد و جدیدترین تکنولوژی گلخانه‌ای که در هلند وجود دارد در کشت و صنعت لرستان نیز به کار گرفته شده است.

انتهای پیام[ منبع این خبر سایت ایسنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی