هفتمین آوای ری سر داده شد

شهرری ـ ایرنا ـ هفتمین شماره دو هفته نامه آوای ری با مطالب متنوع سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی ویژه هفته دولت در شهرستان ری منتشر شد.

به گزارش ایرنا، مدیر مسئول این دو هفته نامه اختصاصی شهرستان ری در یادداشت این شماره خود با عنوان 'دولت یازدهم؛ توفیقات و انتظارات' با بیان اینکه بیشترین توفیقات دولت یازدهم در حوزه «سیاست خارجی» و مشخصا حل و فصل پرونده هسته ای بوده است آورده است: این دولت در شرایطی روی کار آمد که روابط خارجی کشورمان با ضعف های فراوانی همراه بود. اما انتخاب گزینه مناسب برای تصدی وزارت خارجه از سوی رئیس جمهور و پس از آن، ارجاع پرونده هسته ای به این وزارتخانه، راهی را گشود که در نهایت پس از دوسال کش و قوس، این پرونده برای همیشه بسته شد.
مرتضی فغانی در ادامه یادداشت خود افزوده است: نباید از یاد برد که دشمنان ملت ایران، علی الخصوص لابی «عبری-عربی» تمام تلاش خود را برای ابتر کردن توافق هسته ای به کار گرفتند که خوشبختانه تا این لحظه نتوانسته اند به توفیقی دست یابند.
وی در ادامه مهمترین دستاورد دولت در حوزه اقتصاد را کنترل تورم دانسته است و افزوده است: دولت یازدهم در حالی کار خود را آغاز کرد که تورم نزدیک به چهل درصدی، معضلات فراوانی را برای مردم ایجاد کرده بود. تیم اقتصادی دولت اما در این سه سال توانسته با پیش بردن سیاست های خود، تا حد زیادی تورم را کنترل کرده و نرخ آن را به تک رقمی شدن نزدیک کند.
فغانی در ادامه عمده ترین نقطه ضعف دولت را ضعف اطلاع رسانی ارزیابی کرده است و ادامه داده است: بسیاری از کارشناسان معتقدند که دولت یازدهم به دلیل همین ضعف نتوانسته خدمات خود را به خوبی به اطلاع افکار عمومی برساند.
آوای ری در صفحات دوم و سوم خود که با عنوان اخبار داخلی و اخبار اجتماعی منتشر شده است ' اختصاص 4 میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار برای توسعه بخش قلعه نو' و 'درخواست زیست محیطی مردم شهرری از شهرداری تهران' را مورد توجه قرار داده است.
آوای ری در صفحات دیگر دو هفته نامه خود با اشاره به نظرات رهبر معظم انقلاب و مراجع معظم تقلید پیرامون دولت یازدهم مطلبی با عنوان 'دولت یازدهم خدمات فراوانی انجام داده است' به نقل از آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) آورده است.
این نشریه در صفحات دیگر خود به مطالب اجتماعی، ورزشی، اقتصادی و سیاسی شهرستان ری و کشور پرداخته است.
دو هفته نامه اقتصادی سیاسی آوای ری به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی مرتضی فغانی در 8 صفحه در شهرستان ری منتشر و توزیع می شود.
6139[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی