کارمندان نمونه بشرویه معرفی شدند

بیرجند- ایرنا- همزمان با ششمین روز از هفته دولت طی مراسم یادواره شهیدان رجایی و باهنر و 145 شهید شهرستان بشرویه، با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی بشرویه معرفی شدند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهدا مایه افتخار مکتب الهی هستند.
حجت الاسلام حسین معصومی رمز ماندگاری یاد و خاطره شهدا را اخلاص در عمل آنان خواند و افزود: هدف والای این بزرگمردان دفاع از حریم ولایت و مرزهای این آب و خاک مقدس بود.
وی ادامه داد: عشق به اسلام و میهن رمز پیروزی رزمندگان ما در برابر دشمن بود و همین موضوع دلیل وحدت و صف آرایی جوانان این مرز و بوم در جبهه های نبرد حق علیه باطل بود.
به گزارش ایرنا مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اظهار کرد: پیام نهایی شهدا پیام یکدلی و یکپارچگی در برابر دشمنان است و امروز ما در میدانی بزرگ تر و پر مخاطره تر در برابر بدخواهان ایران و انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم.
حجت الاسلام معصومی اضافه کرد: نشر و گسترش ارزشهای انقلاب اسلامی ایران در دنیا و آگاهی و هوشیاری مردم ایران در جلوگیری از نفوذ اندیشه ها و باورهای ضد دینی غرب سبب شده تا دشمنان افکار و عقاید جوانان ما را نشانه بروند.
وی افزود: گرامیداشت شهدا به مناسبتهای مختلف و تداوم یاد و خاطره آنان در اذهان نسل جدید در استحکام و تقویت باورها و ارزشهای ملی و مذهبی آنان نقشی موثر را ایفا می کند.
وی گفت: برگزاری یادواره های شهدا فرصتی مغتنم برای ما است تا به واسطه این قبیل برنامه ها یاد و خاطره و سیره زندگی شهدا را همواره برای نسل جدید زنده نگه داریم و جامعه از برکات معنوی این یادواره ها بهره مند شوند.
در این مراسم از تعدادی کارمندان دولت با اهدای لوح قدردانی شد.
2047/7550[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی