چهار طرح کشاورزی، خدماتی، درمانی و آموزشی در شهرستان بوئین زهرا افتتاح شد

قزوین-ایرنا-به مناسبت گرامیداشت هفته دولت عصر یکشنبه چهار طرح کشاورزی، خدماتی، درمانی و آموزشی با حضور استاندار قزوین و جمعی از مسئولان محلی در شهرستان بوئین زهرا مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، شرکت تولید خوراک دام و طیور با ظرفیت تولیدی 25 تن در روز با 50 میلیارد ریال اعتبار از جمله طرح های به بهره برداری رسیده با حضور فریدون همتی در شهرستان بوئین زهرا بود.
کلینیک درمانی با 18 میلیارد با برخورداری از بخش های جراحی، زنان و زایمان، کودکان، قلب و عروق، بیماری های داخلی و روان پزشکی نیز از جمله طرح هایی بود که به مناسبت هفته دولت با حضور مقام عالی دولت در استان قزوین در بوئین زهرا افتتاح شد.
بوستان بانوان سگزآباد با 4میلیارد و 950 میلیون ریال اعتبار و دبیرستان 12 کلاسه سعدآبادی سگزآباد با 130 میلیارد ریال اعتبار از دیگر طرح هایی بود که با حضور استاندار قزوین مورد بهره برداری قرار گرفت.
کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی طرح های آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی بوئین زهرا که به طور نمادین در روستای شاهین تپه برگزار شد، از دیگر برنامه های سفر استاندار قزوین به این شهرستان بود.
با اجرای این طرح ها با اعتبار 93 میلیارد ریال، 51 روستای شهرستان بوئین زهرا با 43 هزار و 520 نفر خانوار از آب شرب سالم و پایدار بهره مند می شوند.
استاندار قزوین پیش از این صبح امروز نیز با حضور خود از دو طرح کشاورزی و آموزشی به ترتیب شامل واحد پرورش مرغ تخم گذار در بخش مرکزی با 80 میلیارد ریال اعتبار و سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد بوئین زهرا با 4 میلیارد ریال اعتبار بهره برداری کرده بود.
صبح امروز شنبه همچنین با حضور استاندار قزوین کلنگ ساخت مجتمع فرهنگی رفاهی فرهنگیان بوئین زهرا به زمین زده شده بود.
شهرستان بوئین زهرا به مرکزیت بوئین زهرا در جنوب شرقی استان قزوین قرار دارد.
3013/ 6128[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی