19 نفر از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی بشرویه تجلیل شدند

بیرجند- ایرنا- 19 نفر از تولیدکنندگان برتر محصولات کشاورزی شهرستان بشرویه در مراسمی و با حضور مدیریت سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی تجلیل شدند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی دوشنبه شب در این مراسم گفت: تولید کنندگان محصولات کشاورزی سخت کوش ترین افراد در حوزه فرآیند تولید محصولات مختلف هستند.
هاشم ولی پور مطلق افزود: امروز در شرایطی قرار گرفته ایم که شرایط و فرصت برای تلاش در عرصه تولید و حرکت به سمت خودکفایی فراهم است.
وی ادامه داد: در سال 94 کشور ما دارای رشد اقتصادی خوبی بوده است و در همین راستا دولت و ساختار اقتصادی بسترهای لازم برای تولید محصولات کشاورزی فراهم آورده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی بشرویه اظهار کرد: محصولات کشاورزی از جمله تولیداتی هستند که نیاز حیاتی و اساسی جوامع بشری می باشند.
به گزارش ایرنا ولی پور اضافه کرد: اکنون که کشور در حال گذر از رکود اقتصادی به سمت رشد و شکوفایی کشاورزی است شرایط مناسب برای حرکت به سمت خودکفایی فراهم است.
وی افزود: با توجه به خشکسالی های پی در پی و افت سفره های آب زیرزمینی و مشکلاتی که در اثر این معضل ها گریبانگیر حوزه کشاورزی شده است، باید سعی کنیم بهترین و بیشترین بهره وری را از حداقل منابع و امکانات داشته باشیم.
وی گفت: کشور ایران به دلیل دارا بودن شرایط اقلیمی و منطقه ای خاص خود زیر ساخت های لازم برای افزایش تولیدات کشاورزی را دارد و امیدواریم با تلاش بیشتر تولیدکنندگان این عرصه شاهد شکوفایی بیش از پیش اقتصاد کشاورزی باشیم.
2047/7550[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی