اقدام ستودنی استاندار قزوین در هفته دولت

کلنگ احداث کارخانه تولید آسفالت گرم به جهت داشتن کاربری کشاورزی به زمین نخورد. آفتاب‌‌نیوز : کلنگ احداث زمین در نظر گرفته شده برای کارخانه تولید آسفالت گرم به جهت این‌که کاربری کشاورزی داشت به زمین نخورد.
«فریدون همتی»، استاندار قزوین که برای افتتاح طرح‌های عمرانی به مناسبت هفته دولت به آبیک سفر کرده است با بیان این‌که این زمین ظرفیت زیادی برای کشاورزی دارد و امر کشاورزی نیز برای دولت مهم است، گفت: امکان احداث کارخانه در این زمین وجود ندارد.
وی افزود: برای احداث این کارخانه باید جلساتی با استانداری و جهاد کشاورزی صورت بگیرد تا مکان دیگری برای این مکان در نظر گرفته شود.
به گزارش ایسنا، این کارخانه قرار بود ظرفیت اسمی تولید 120 تن در ساعت و مجهز به 4 مولد سیلو ذخیره مصالح به ظرفیت 9 متر مکعب احداث شود که با اقدام قابل ستایش استاندار قزوین فعلاً تأسیس آن متوقف شده است.
برای احداث کارخانه تولید آسفالت گرم 17 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده بود و مقرر است با کارشناسی جدید و مذاکرات با استانداری و جایابی صحیح در مکان دیگری احداث شود.[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی