مشکل استقلال در خرید حق دوست

مجتبی حق دوست هافبک جوان و ایذه ای نفت تهران بازیکنی است که در روزهای گذشته شایعه پیوستن او به استقلال بارها مطرح شده اما این اتفاق به دلیل مشکلات مدیریتی استقلال هنوز نهایی نشده است. آبی ها به دلیل مشکلاتی درونی خود هنوز موفق به پرداخت مبلغ رضایت نامه هافبک جوان نفت نشده اند.
به گزارش "ورزش سه"، مجتبی حق دوست هافبک جوان و ایذه ای نفت تهران بازیکنی است که در روزهای گذشته شایعه پیوستن او به استقلال بارها مطرح شده اما این اتفاق به دلیل مشکلات مدیریتی استقلال هنوز نهایی نشده است.
حق دوست به دلیل قراردادی که با نفتی ها دارد، باید برای دریافت رضایت نامه خود جهت انتقال قرضی به استقلال مبلغی را به حساب این باشگاه واریز کند اما هنوز موفق به حل این موضوع نشده و دلیل اصلی آن به مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال باز می گردد. آبی ها با گذشت 20 روز از حضور افتخاری هنوز ذی حساب خود را انتخاب نکرده اند تا این باشگاه که سرپرست آن هنوز حق امضا ندارد در پرداخت مبلغ رضایت نامه حق دوست با مشکل مواجه باشد. مشکل استقلال در خرید حق دوستآبی ها به دلیل مشکلاتی درونی خود هنوز موفق به پرداخت مبلغ رضایت نامه هافبک جوان نفت نشده اند.نفتی ها نیز پیش از این اعلام کرده بودند تا زمانی که چک یا پول نقد از آبی ها دریافت نکنند به هیچ وجه حاضر به صدور رضایت نامه هافبک جوان خود نیستند تا انتقال حق دوست به استقلال در هاله ای از ابهام قرار داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت عصرایران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی